Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik baba érkezésének...

Harmadik baba érkezésének első jelei?

Figyelt kérdés

Az volna a kérdésem, hogy, aki már a harmadik babáját várja, érzett-e különbséget a többi therbeeséshez képest.Pl jobban fájt a melle, vagy éppen észre sem vett semmit, ilyesmikre gondoltam, az első jelekre.

Én pl az első babásodásomnál nem vettem észre semmit, a másodiknál meg úgy görcsöltem az első egy két héten, mintha el akarnék vetélni.


2012. okt. 11. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Varom a valaszokat veled egyutt :) Mi is nagyon szeretnenk 3. babat!!! Es hat ha kislany sikeredne en lennnek a vilag legboldogabb anyukaja :) mivel mar van 2 kisfiunk, felre ertes ne essek nem bannam azt se ha fiu lenne :) Most vagyok a 5. dpo-n es ma elegge hig a szekletem, hallottam hogy sok kismamanal volt beagyazodas kornyeket :) hat majd meglatjuk. mi pont ovu napjan voltunk egyutt. Te hol tartasz a honapban?
2012. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem 3. baba jön. most vagyok 17 hetes.

az első kettőnél hányás hányinger,de semmi mellfeszülés v fájdalom...

most meg semmi hányinger hányás..csak a mellfeszülés!

most vagyok a legjobban aggódós..

2012. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most vagyok 10 hetes a 3 babámmal az első 2 kislány volt reggelente hányingerem a 3 babával is van de csak délután és este illetve puffadás és a cicijeim fájnak nagyon az első 2 kislánynál nem volt cickófájdalom remélem ez kisfiú lesz
2012. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Még nem vagyok várandós. csak gondolkodunk a harmadik babán.Egy fiam, és egy lányom van, és most elkapott az az érzés, hogy szivesen babáznék még. Nekünk mindegy lenne , hogy fiú vagy lány, csak egészséges legyen.

A lányommal nem voltak nagyon tüneteim, már 8-10 hetesen kezdett csak hányingerem lenni, és hamar el is múlt, talán cicifeszülés volt még.A fiammal meg olyan görcseim voltak eleinte, hogy alig birtam esténként elaludni, meg volt hányingerem is, sőt kis vuk is meglátogatott párszor.

2012. okt. 11. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:

én is a 3.babámat várom.

Nekem az elsőnél semmi kül.tünetem nem volt.A másodiknál borzasztóan görcsöltem,azt hittem csak a menzim szórakozik.Hiába teszteltem negatív lett,majd 3nap késés után pozi:)

Most nagyon vártuk már a 3.babát.Ovuteszt,hőmérő stb.

Menzi előtt 5nappal pozi lett a tesztem és kb a 16.hétig hányinger gyötört,nagyon fájtak a melleim és első minden este 5ször megyek pisilni.

Kíváncsi vagyok az egynemű gyerekeim után most a 3.mi lesz:)

Szóval kedves kérdező,nekem voltak előjelei.Vagyis azonnal éreztem!

2012. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolso valaszlo! Milyen nemu az a 2 gyerkocod mert az nem derult ki :) csak kivancsi vagyok! Konnyu szulest kivanok!!
2012. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 fiam van,akikkel nem voltam rosszul.

Most totál más volt az első 16 hét és mégis fiúnak tippelte őt is a doki:)

Háát kíváncsi vagyok a következő uh-on mi lesz.

Tényleg a lényeg,hogy egészséges legyen,de a nyakamat tettem volna rá,hogy lány,mert annyira más most vele.

ennyit az anyai megérzésekről:(

2012. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!