Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elrontottam a hőmérésemet ma...

Elrontottam a hőmérésemet ma reggel. Szerintetek mi lehet a helyes érték kb?

Figyelt kérdés

mindig keltem magam 05:50-kor mérni. És a ma reggeli érték nagyon fontos lett volna nekem, hogy vagy fent vagy lent van a hőm.

erre, valamilyen megfontolásból picit felébredtem és egyből mértem a hőmet, ami 36,4 lett. Utána látom, hogy még csak 05:01 van. :( nem is szólt az ébresztőm.

kimentem pisilni, mert már nagyon kellett.

visszaaludtam. és keltem normálisan az ébresztésre 05:50-kor, amikor meg 36,7 lett a hőm.


szerintetek kb. mi lehet a köztes érték, amit felébredés nélkül mértem volna? most kéne megjönnie és igazából a 28. napomon vagyok, de két napja elkezdett emelkedni a hőm, meg tojásfehérje nyákom is volt a hét elején 3 napig. Szóval inkább várnám a mensit, mint most jönne egy késői peteérés.

Mert nem szeretném, ha kiderülne, hogy sárgatest elégtelenségem van. :(

Ha értitek. Köszönöm a választ



2012. okt. 12. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
hét elején volt tojásfehérjés nyákod, akkor volt szerintem péd-d, nem? félidő körül nem volt?
2012. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok segíteni tapasztalatból!!!, hogy mikor én 50 perccel hamarabb megmérem, és 50 perccel később is (amúgy én is minden nap 05.50-kor mérek), akkor pontosan 1 tized fok a különbség.


Tehát szerintem 05.50-kor 36,5 lehetett volna a hőd, ha nem kelsz ki az ágyból pisilni.

2012. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha sikerült aludnod 6 órát éjjel akkor a korai reggeli hő az érvényes. ugyanis 6 óra alvás kell ahhoz, hogy az alaphőd mérhesd ..pisilés után márérvénytelen
2012. okt. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a korai hőmet nem írom be, mert az 1 órával korábban volt mérve, mint szoktam. Így inkább nem írok még be semmit, meglátjuk, hogy holnap reggel milyen lesz a hőm.
2012. okt. 12. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
3. válaszoló írta jól.
2012. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!