Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom este nem zuhanyzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom este nem zuhanyzik, csak reggel. Helyes ez így?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 15:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Végülis ő tudja... én mindig csak este szoktam, mert reggel nincs is időm rá, és estére leszek mindig koszos...

Bár sztem este is fontos, mert izzadtan, büdösen, koszosan nem lehet jól aludni, de ha neki így tetszik, akkor helyes.:D

2009. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
az én párom is ezt csinálja de nem mindig , ha szólok, hoyg ne bújjon pizsibe izzadtan, akkor elkummog zuhizni, meg ha "akar valamit" de néha bedől az ágyba és reggel hatkpr csaattog a fürdőben. Őt már nem tudom megváltoztatni, Te a barátodat próbáld, mert ez az egész szokás kérdése.
2009. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Vannak olyanok (köztük én is, és még sokan mások), akik reggelente zuhanyoznak. De pl. szex előtt nem árthat este is.
2009. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek pár embert aki így csinálja.Én már csak azért is este fürdök, mert sokkal jobb érzés frissen,illatosan ágyba feküdni!:-)
2009. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

Én párom is ilyen, és én ezt nem tudom megérteni. Miért jó koszosan ágyba feküdni? Egész napi kosszal bebújni az amúgy tiszta ágyba... Aztán reggel letusolni, mikor a következő lépésnél szintén összekoszolódik... Nem értem, ebben mi a jó.

És nem tartom helyesnek... Az ember tisztán lefekszik aludni, éjjel mitől koszolódna be? Ha meg olyan (lányok esetében előfordul), akkor reggel is le lehet tusolni megint...

Amikor rászólok, h menjen el, elmegy, de ő nem azt szokta meg...

Viszont ha reggel elalszik véletlenül, vagy kifut az időből, akkor este megint lefekszik, de akkor már 2 napi kosszal?!

Múltkor is az volt, h reggel idejött hozzám, már fölöltözve, h neki nincs kedve letusolni. Mondom neki: de pedig tusolj le.

Erre ő: miért? Büdös vagyok? (hitte, h ő aztán nem :D)

Én: Igen, büdös vagy. (erre nem számított biztos), de elment tusolni...


Hát ennyit erről. (23/L)

2009. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak este vagy mind2x... este piszkos az ember azért kell. reggel meg felfrissít.
2009. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Túl finnyásak vagytok az a helyzet :) Én csak este szoktam, lefekvés előtt. Reggel nincs se lelki erőm, se időm :D És még sose jegyezték meg, hogy koszos vagy büdös vagyok :) A jólápoltság nemcsak a fürdésből áll én úgy gondolom, és egyfajta ellenállásnak ki kell alakulnia a szervezetnek a kosz ellen. Van olyan is, hogy olyan fáradtan esek haza, hogy még levetkőzni sincs időm, nemhogy még zuhanyozni. Nem, nem jó koszosan lefeküdni, de nekem legalábbis a pihenés olyankor fontosabb, mint az, hogy most/X óra múlva jutok el a fürdőszobába. Olyankor pótolom reggel.
2009. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem amúgy nincs vele gond, de mondjuk úgy izzadtan én sem feküdnék az ágyba... főleg ugye nyáron.

De van, hogy olyan fáradt vagyok, vagy nincs kedvem és akkor reggelre halasztom.

Szerintem ha zavar, akkor beszéld meg vele, hogy néha, ha pl annyira izzadt mégis csak előbb kéne zuhizni, de szerintem amúgy ez nem gond.

2009. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért csinálja így, mert este már nagyon fáradt? Mert ha olyan a napirendje, hogy reggel van inkább ideje és energiája tusolni, akkor ebben semmi baj nincs.
2009. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha minden igaz ez egészségtelen is, mert füréskor a bőrnek egy természetes védőrétege lejön. este nem baj, mert tiszta ágyikóban leszel ott nem számít, de reggel mész az utcára.. és ott bizony már számít!
2009. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!