Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl vagyok a 24. héten ....

Túl vagyok a 24. héten . Mekkora esélye van ennyi idősen a vetélésnek? és mit ne tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, megköszönném, ha elmondanátok , hogy mekkora az esély a vetélésre , és hogy mit ne csináljak annak érdekében , hogy minden rendben legyen. köszönöm :)

2012. okt. 12. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát először is ne aggódj! :)

Egyébként ha eddig nem volt baj, már mint zárt a méhszáj és hasonlók, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy elvetélj.

Amit elvileg kerülni kell:

Forró vizes fürdő, nagyon sós ételek, hajolgatás, nehéz dolgok emelése.Ezek mind megindíthatják a szülést.Mert ilyenkor én egyébként úgy tudom, hogy már nem is vetélésnek hívják, hanem koraszülésnek.

Szóval ezekre tuti figyelj oda, ha annyira félsz.

Egyébként én 2. terhességemet élem, naponta veszek forró fürdőt, mert imádom, elég intenzíven fűszerezem az ételeket, és majdnem 2 éves lányomat is gyakran emelgetnem kell..aki majdnem 12 kiló már. :) Ja meg persze egész nap pakolok utána, ami hajolgatással jár.. De 1. terhességemnél sem izgattam magam nagyon, és a kisasszony még 1 napot bent is maradt pluszba.

Ez most lehet hülyén fog hangzani, de magadba döntsd el, hogy nem szülsz meg, és minden rendben lesz és akkor nem lehet baj!!

Boldog baba várást!! :)

2012. okt. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vetélésre semekkora, mert innentől kezdve már csak koraszülés lehet, de ne is gondolj ilyesmire.
2012. okt. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem is ertem miert kell ilyeneken aggodni. miert lenne baj? veszelyeztetett vagy? amugy meg mindig van esely rossz dolgokra ahogy az eletben minden teruleten. arra is van esely hogy kilepsz az ajton es elut egy auto,megsem lehet orok parazasban elni. csak nyugi, eld az eleted rendesen, nem kell burokban elni csak mert terhes vagy.
2012. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nem , nem vagyok veszélyeztetett terhes :) Nekem is van egy 2 éves kisfiam , és hát igen, sokszor kell emelgetnem, igazság szerint ezért kérdeztem! Köszi nektek mégegyszer.
2012. okt. 14. 01:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 24 hetesen vált le majdnem a lepényem. Ne emelgess!
2012. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jézusom! :S Nagyon sajnálom!
2012. okt. 16. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!