Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még, aki így retteg az...

Van még, aki így retteg az újabb terhességtől?

Figyelt kérdés

2 kisgyerek anyukája vagyok, és védekezünk is (gumit használunk, rendesen), de én mégis minden hónapban halálra stresszelem magam, nehogy baba legyen...

Szeretnék majd még később, de egy pár évig sem anyagilag, sem lelkileg nem bírnánk ki. Lehet ezért vagyok ilyen parás?



2012. okt. 13. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 van, de ugyanígy vagyok. Holott rendesen védekezünk mi is. Éveket kell még várnunk azt hiszem, pedig már 3 és fél éves a kislányunk.
2012. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mostmár 6 vetélésen vagyok túl. Nem tudom eddig hogyan viseltem el. Én inkább emiatt rettegek a terhességtől, mert tudom, hogy nem tudom kihordani a babát, és újra meg újra át kell majd élnem azt a borzalmas 3 napot a sok abortuszra járkáló 15 éves között a kórházban.

Egyébként teljes mértékben megértelek. Minden hónap végén, pirosbetűs ünnepek előtti napokban 3-4 tesztet simán ellövök, hogy biztos legyek benne, hogy nincs baba.

Tablettán nem gondolkodtál? Esetleg spirál?

2012. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!