Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A dm-ben kapható clear blue...

A dm-ben kapható clear blue teszt milyen erősségű? Megbízható?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
még nem láttam dm-ben.
2012. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

25-ös.

Nem a legmegbízhatóbb.

2012. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertárban vettem ilyet. Két nappal a nemvárt előtt teszteltem vele és halványan csíkos lett. És most már két hónapos a fiatalúr! Próbáld ki! Én azt olvastam róla,hogy 50-es erősségű,de igazából nem tudom..
2012. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25-ös erősségű, én azért szeretem mert keresztet mutat ha pozitív, így nem képzelem be magamnak a pozitív nem létező egy csíkot sehova sem, mert egyértelműen jelzi ha pozit! mondjuk nem olcsó, de jó minőségű. de ettől függetlenül én minden teszttel meg vagyok elégedve, kivétel azt hiszem a gabriell, mert azt könnyű elrontani, én megforgattam és már pozi is lett..
2012. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!