Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség kalkulátor szerint...

Dóri555 kérdése:

Terhesség kalkulátor szerint 6hetes terhes vagyok,5napja késik, és a teszt amit csináltam az negatív ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
az utolsó 2hónapban 10-én jött meg,de a mostani hónapban 10-én nem jött meg és a teszt (x-epil) negatív lett: (vasárnap 14-én csináltam reggel)csináltam terhesség kalkulátort és az azt írta hogy 12én fog megjönni, de akkor sem jött meg és a kalkulátor szerint 6hetes terhes vagyok.néha émelygek, már 2hete elég sűrűn kell pisilni és az alhasamnál feszülő érzés van és persze 5percenként éhes vagyok.szerintetek mért lesz negatív a tesz? vagy nem lesz baba?:( orvos csak csütörtökön van. és soha az életben nem késett!!!

#késés #negatív teszt #remélem baba #5napja késik
2012. okt. 15. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vagy elmész orvoshoz,vagy vársz 2 napot és ujjra tesztelsz!
2012. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tesztnek már illett vilna pozitívat mutatnia, ha terhes vagy, úgyhogy valószínűleg más áll a háttérben, hacsak nem most valamiért késői ovud volt.
2012. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy teszt nem teszt! :) (Nekem ezt mondta a doki a pozira is.) Tesztelj újra!
2012. okt. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
olvastam még itt hogy valakinek cisztája volt..tehát akkor 2napot várjak és újra teszt..értem de nekem ez a furcsa hogy soha nem késett mindig elöb jött meg vagy a kiszámolt időben
2012. okt. 15. 09:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Szeptember 10. Volt meg utoljára, akkor most kellene kereken 5 hetesnek lenned!


Holnap tesztelj még 1-et, majd csütörtökön így is úgy is el kell menned, ha pozitív, ha negatív akkor is!

2012. okt. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Probáld meg Gabriell tesztel az nagyon megbízhato! Ha az is negatív akkor tuti nincs baba vagy ahogy elöttem írták késöi volt az ovud! A helyes írásért elnézést,csak német nyelvű a laptopom egy-két ékezet hiányzik rola :)
2012. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TeLány ***** válasza:
Sziasztok...Én is hasonló cipőben járok...Egy hete késik, sosem szokott! A tesztz negatív, de későn (16-17. nap) volt peteérésem...A doki azt mondta, várjak még egy hetet,teszteljek ahogy jól esik, és utána találkozunk...Meglátjuk. Rossz ez a tudatlanság... :S
2012. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és csak egyre rosszabb..most eléggé meglepődtem magamon 2dupla sertés hambi után ilyen se volt soha örültem ha egy fél hambit megtudtam enni.de lehet hogy bebeszélem magamnak de akkor mért kell 5percenként pisilnem és alhasi húzódásaim vannak mintha szét akarna durranni.
2012. okt. 15. 14:09
 9/9 Babci válasza:
Ijjjj,Nekem is ez van.Én ha 28napot számolok,akkor 3nap késés után teszteltem Romed teszttel és negatív lett.Viszont mostanában mindig késett 2-3-4 napokat is.És ha ez van lehet kitolódott most is az ovum és korán teszteltem...Nekem olyan mindjárt megjön érzésem van,iszonyatosan fáj a mellem,és enyhén émelygek...rossz nagyon,hogy az ember azt sem tudja,hogy mi van...:(
2012. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!