Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam hormonvizsgálaton...

Ma voltam hormonvizsgálaton és hcg vizsgálaton, vért vettek, holnapra lesz meg az eredmény, milyen a jó eredmény ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
A hcg-nek 5 fölött kell lennie a terhességhez! Drukkolok, majd írd meg az eredényt!
2009. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam az egyik oldalon hogy 100 felett kell lennie...ez biztos?
2009. aug. 7. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, biztos. Úgy van, hogy ha elindult a terhesség, szóvalmég mensi előtt vagy, akkor 5 fölött kell lennie. Ahogy telik az idő, nő a hcg. Ha már meg kellett volna jönni a mensidnek, akkor lehet, hogy 100 körül lesz simán, de az attól függ, mikor fogant.

Nekem a 6. hét végén 1200 volt, rá egy hétre pedig már 16000.

2009. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én most mensi után 5 nappal leszek, késett /ami eddig óramű pontos volt/ 4 napot, ebből a nap barna csepp nagyon minimális, 3. nap vérzés hasfájás közepes megszokottól eltérő, 4. nap kevés barna de már 13.00-tól semmi a mai napig...ez hogy lehet???
2009. aug. 7. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Van, hogy baba mellett is próbál megjönni a mensi, mert emlékszik az agy, hogy mit-mikor-hogyan szokott, de ugye csak pici válik le a méhnyálkahártyából, mert közben tudja már a szervezet, hogy ott a baba...Ezért késik, és kevés a vérzés...

Én nagyon drukkolok!

eddigi válaszoló

2009. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nemvárt mensi körül vagyok,ma vagy holnap jöhetne meg,(de nem fog)tehát 3 és fél hetes lehetek kb,a hcg szintem 84,az jó ugye?
2009. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!