Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor kezdtetek el vásároln...

Ti mikor kezdtetek el vásárolni a kisbabának?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem még meg sem fogant - csak nagyon szeretném - és én bizony már vásároltam ezt-azt...Van ezzel még így valaki??
2012. okt. 16. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor eldöntöttük, hogy szeretnénk gyereket, vettünk egy db. 62-es bodyt, mert "olyan cuki" volt...

Minden mást csak a terhesség alatt, bár azok nagy részét meg kaptuk/örököltük, így nem sok mindent kellett venni.

2012. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát akkor még elég korai!ha nem vagy babonás,akkor nncs ezzel semmi baj! :) én most vagyok 30.hetes,de 20.héttől kezdve veszegettünk ezt-azt!29.hétre lett meg minden!mostmár a kórházi csomag is össze van készítve nagyjából!
2012. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Amikor közöltem édesanyámmal,hogy nagymama lesz kb 6 hetes voltam.... na onnantól naponta jött a postás és hozott valami baba cuccot amit anyukám vett :) Amit én először megvettem az a kis ágy volt kb 7-8 hónapos voltam akkor!
2012. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én még nem mondtam senkinek ezt a családban, mert még tervben van a baba, és csak akkor szólunk, ha már megfogan...biztos mi is kapunk majd néhány ruhácskát....
2012. okt. 16. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én babonából csak a végefelé kezdtem vásárolni. Március végére voltunk kiírva és januárban kezdtünk nézelődni, főleg a nagyértékű dolgok esetében, lehet előtte is becsúszott pár apróbb darab, de az is csak a 20. hét után.
2012. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyszer azt hallottam, ha a fogantatás előtt vásárolsz, arra még nem érvényes a babona...de nem is hiszek benne igazán...csak kicsike dolgokat vettem, unisex-et mindenből, a nagyobb dolgokat majd csak a 3. trimeszterben!Kérlek szorítsatok, hogy minél hamarabb sikerüljön!!
2012. okt. 16. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés


Amikor vegre teherbe esek.... utana valo,5.-6. honap fele....amikor mar tudnam is,hogy kisfiu,vagy kislany...

2012. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!