Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdtetek vásárolgatni...

Mikor kezdtetek vásárolgatni születendő gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Mi még csak a 17. héten járunk, úgyhogy még várat magára a dolog, de sokat gondolkodtam rajta, hogy is lenne majd célszerű. Szívem szerint az utolsó hónapra hagynám, de mivel iker babáink lesznek elég nagy a valószínűsége, hogy hamarabb világra jönnek, vagy esetleg az utolsó időszakot kórházban kell töltenünk.

Ti hogy csináltátok, vagy hogy tervezitek:


2012. aug. 5. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok, most kezdtem el vásárolni, minden hónapra be van osztva hogy mit veszek meg, így nem érzi meg a pénztárcánk sem, és nem egyszerre kell 3-400 ezret kidobni, szerintem ez a legcélszerűbb ha így csinálod, és ha félidőben kezded el :)
2012. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz helyre írtam, a Terhesség kategóriába akartam.
2012. aug. 5. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mikor az ikrekkel voltam terhes, nagyjából a 20. hét környékén kezdtünk el vásárolni és nagyon jól tettem, mert a 29. hétre kinyílt a méhszájam és feküdnöm kellett. Ikrekkel a 35. héttől beutalnak kórházba, addig próbáljatok mindent beszerezni.
2012. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl vagy már régen a kritikus időszakon, érdemes apránként megvenni, amire szükségetek lesz, mert egy hónapra az nagyon nagy kiadás. Tájékozódj ismerős kismamáktól, hogy mik azok, amik ilyenkor feltétlenül kellenek, mert jóval több minden kell, mint amire az ember gondolna, apróságok, amik viszont szülés után nagyon fognak hiányozni! Ha van kisgyerek az ismerősök körében, akkor érdemes kérdezősködni, hogy olyan dolgok, mint mérleg, cumimelegítő és a többi olyan dolog, amiket ők esetleg megvettek, de már nincs rá szükségük nem tudják-e odaadni vagy olcsóbban eladni nektek, mert a sok apró tétel hatalmas kiadásokat jelent és a legtöbbet nem is sokáig használja a kicsi, csak néhány hónapig vagy 1 évig...
2012. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!