Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 41. napjában...

A ciklusom 41. napjában járok, múlthéten (11. -én) negatív terhességi tesztet produkáltam, van még remény, hogy terhes vagyok? Mikor teszteljek legközelebb?

Figyelt kérdés

A ciklusom 41. napjában járok, október 1-e óta hőmérőzök (tehát a 26. napon kezdtem), miszerint eddig még nem volt ovulációm (így peteérésem sem), legalábbis 1-e óta nem, mert a max. hőmérséklet emelkedés 0,3 fok volt.

Elég nehéz helyzetben vagyok, sajnos nem tudom megmondani, hogy mikor kellett volna, hogy megjöjjön, mert eléggé össze-vissza vannak a ciklusaim (mióta abba hagytam a gyógyszert 29, 59, és 101 nap volt, meg a mostani ki tudja hány napos lesz).

Október 11-én csináltam egy terhességi tesztet, ami sajnos negatív lett. A férjemmel eléggé rajta vagyunk a baba-témán, 2 naponta vagyunk együtt általában.

Remélem, érthetően meg tudtam fogalmazni a lényeget :)


2012. okt. 16. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia orvosnál voltál? Csak mert én is most hagytam abba a gyogyszert /ebben a honapban/ és én őszintén szólva megőrülnék egy 59napos ciklustól a 101ről nem is beszélek.Mit szedtél? Nagyon szorítok neked hogy sikerüljön mielőbb:)
2012. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb megy orvoshoz!!!!!!

Ciszta is lehet, attól is kimarad a mensi....

2012. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Huha,együtt érzek,én holnap a 47. napon leszek,1 honapja voltam dokinál,minden oké,illetve prolactinra szedtem gyógyszert,teszt még negativ...drukkolok neked,bár érdemes lenne egy kivizsgálás
2012. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál. Ultrahangot is csináltattam nem 1-et, nem 2-t (egyéb okokból is), és semmi rendellenes. Annyit állapítottak meg, hogy uterus bicornis-om van (kétszarvú méhem), de azt mondta a dokim, hogy ezen se parázzak feleslegesen, simán mehet a teherbeesés ettől függetlenül.

Azt mondta, hogy ez mind a gyógyszer szedés miatt van. 10 évig szedtem szünet nélkül, Lindynette-t.

Azt mondta, hogy hitelbe nem izgulunk, nyugodtan próbálkozzunk, ha januárig nem jön össze a baba, akkor menjek vissza, és lépünk valamerre.

Mondjuk lehet, hogy nem ártott volna ezeket már a kérdésbe belefogalmazni, de ennek fényében, szerintetek mi lehet a helyzet?

2012. okt. 16. 18:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok :) hát én is számítottam arra hogy rendszertelen lesz pár évig én is lindynetteztem de amióta tudok a nuvaringről/hüvelygyűrű/azt használom. A kétszarvú méhed az nem a gyógyszertől van. Amíg nem jön meg mindig van remény amit tudok ajánlani én vettem a vaterán terhességi tesztet meg ovulációsat 40-40 db-ot összesen 4000ft-ért legalább tudd mikor van az ovulációd:) illetve bátrabban pisilgetek két naponta. Szorítok:)
2012. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy a kétszarvú méhem nem a gyógyszertől van :D Csak mint információt mondtam el, mert állítólag ilyen méhhel nehezebb a teherbeesés.

Nem tudom, nagyon vacilálok, hogy elmenjek-e mégis dokihoz, esetleg csináltassak mégegy ultrahangot, vagy valami, mert nem akarom "elvesztegetni" a hónapokat. Úgy értem, hogy próbálkozunk-próbálkozunk, mondjuk nem jön össze, januárba visszamegyek a dokimhoz, és majd csak akkor kezdünk el vizsgálódni, hogy mi lehet a baj. De közben meg lehet, hogy tök feleslegesen parázok, mert simán össze fog jönni. Szóval, jajjj, ilyen nagyon vegyes érzéseim vannak a dologgal kapcsolatban, nem tudom, hogy mit gondoljak, alszok még a dologra egy párat, meg hát várom a további válaszokat :), és persze az eddigieket is köszönöm! :)

2012. okt. 16. 19:23
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen ciklusokkal egyérteműen hormonbetegséged van meilőbb menny dokihoz.
2012. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy neked egyértelmű, az orvosom szerint pedig egyenlőre normális az össze-visszaság...

Mindenesetre a te válaszodat is köszönöm!

2012. okt. 16. 19:55
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Szia nekem a dokim azt mondta fél évig normális gyógyszer után az össze-visszaság.
2012. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Hát én a helyedben gyorsan lecserélném a dokit olyanra, aki hajlandó foglalkozni a problémákkal.

Kétszarvú méhvel ugyanolyan esélyed van a teherbe esésre, a baba kihordására viszont már nem annyira. Én megkérdeznék egy másik dokit, nem kéne-e esetleg megműteni. Persze lehet hogy nem olyan súlyos a dolog és te azon szerencsések közé tartozol, akiknek ez nem lesz probléma.

A hormonjaid pedig biztosan nincsenek rendben jelenleg, akár a gyógyszertől van, akár nem.

Persze lehet hogy előbb-utóbb magától is helyreáll a hormonháztartásod. Sokan vannak így is. Kinek pár hónap múlva, kinek évek múlva. Ha te a türelmesek kategóriájába tartozol akkor nincs gáz, de ha mielőbb babásodni szeretnél talán érdemes lenne meglátogatni egy endokrinológust, aki valóban ért a hormonokhoz nem úgy mint a nőgyógyászok.

Bocs, ha nem olyan választ írtam, amilyet te szerettél volna olvasni. Remélem nem lesz igazam, és hamarosan sikerül nektek a baba. :-)

2012. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!