Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól gondolom a tesztelés...

Jól gondolom a tesztelés időpontját? Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni! Szeptember 27-én jött meg utoljára (29 napos a ciklusom), október 10-én mutatta az ovulációs tesztem, hogy peteérésem van. Ekkor szeretkeztünk a párommal, mert babát szeretnénk. Jól tudom, hogy 10-12 nap a beágyazódás? Tesztelnem 22-nél hamarabb felesleges ugye? 25-én kellene a menstruációmnak (nemvártnak :D) megjönnie, akkor előtte pár nappal már lehet tesztelni, kimutatja a teszt, hogy terhes vagyok?

2012. okt. 16. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél mutatja ki a teszt a menzesz előtt a terhességet. Van akinek a nemvárt után 1-2 nappal is negatív, csak utána lesz pozi. Szerintem várd ki a 25-ét a fölös csalódások és a pénzkidobás miatt...


Drukkolok Neked!

2012. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg a nem vártat, feleslegesen tesztelgetnél addig. Drukkolok :)
2012. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is csak 25-én tesztelj leghamarabb! Szorítok nagyon! Mi is babaprojektben vagyunk, én okt.27-re nem várom! Még oly messzinek tünik, de muszáj kibírni! Kitartás,annál nagyobb lehet az öröm!
2012. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is úgy gondoltam, hogy várok a nemvártig, majd akkor kiderül. Én bízok benne, hogy pozitív lesz. Ha mégsem akkor sem leszek annyira csalódott, mert nem sikerülhet minden elsőre. :P

Azért mégiscsak bízok benne, de tényleg sok időnek tűnik a 25-e.

2012. okt. 17. 19:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy drukkoltatok, de ma megjött a nemvárt! Eléggé csalódott vagyok, de ez van! :'(
2012. okt. 23. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de szorítok, hogy a következő hónap sikeres legyen! Én vagyok aki 27-ére nem várja! Majd megírom mi lett! Drukk!
2012. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Szerintetek lehet az, hogy mégis megjött, mert még nem volt meg teljesen a beágyazódás?

Már olvastam ilyet, hogy ha még nem ágyazódott be, mégis megjött neki, de közben terhes volt.

Csináltam ovu tesztet és akkor voltunk együtt amikor kellett, akkor lehet ez amit az előbb említettem? Vagy ne is gondolkozzak ezen?

Írjatok! Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről?

2012. okt. 23. 20:04
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszoló!


Drukkolok, hogy 27-én ne jöjjön meg a nemvártad!

Szorítok neked, majd jelentkezz, hogy mi újság!?

Drukkolok nagyon! :D

2012. okt. 23. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!