Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki tipikus menstru...

Van olyan, aki tipikus menstruációs görcsöket érzett a nemvárt körül, aztán mégsem jött meg neki, és pozitiv lett a tesztje?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem voltam így de a körülöttem levők akik teherbe estek mindegyik ezt érezte görcsölt a hasuk azt hitték megjön aztán + tesz sok sikert
2012. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én így voltam a kisfiammal,már tuti biztos voltam benne,h megfog jönni,két nap mulva se semmi aztán teszteltem pozítivat! Ugyan olyan volt,soha nem fogom elfelejteni! Most én sem várom! Tegnap kellett volna meg jönnie,cicim,derekam fáj! Pedig miota megszültem soha nem éreztem előtte,csak ugy jött magátol!
2012. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is így voltam. 1 hét késéssel teszteltem, pozit. Már másfél éves. :)
2012. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is így volt a kisfiammal, és most is a másodiknál.
2012. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,jó ezt hallani. Én holnap leszek a 29.ciklusnapon,egyelőre fent van a hőm,viszont időnként érzek menstruációszerű enyhébb görcsöket,meg szúrkálást a petefészkem illetve a derekan környékén. Kicsit megijedtem,hogy ez már biztos menzi lesz,de akkor ezek szerint van még egy kis remény..:)
2012. okt. 17. 17:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is éreztem hasonló görcsöket, de nem lehet összetéveszteni a mensis görcsökkel. Legalábbis nekem nem lehetett. A második ilyen napon már nem izgultam hogy megjön. Nálam az volt, hogy azt hittem, beképzelem a görcsöket. Aztán pár nap múlva pozitív volt a teszt:)
2012. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocsánat az off-ért, de én is nagyon görcsölök, rendesen fáj a hasam alja. nagyon remélem, hogy nem fog megjönni. Az első lányomnál semmit nem éreztem, de miután pozi lett a tesztem, rendesen görcsöltem, sokat pihentem emiatt és a doki már a 9.héttől magnézium szedést javasolt.
2012. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy teszteltetek már?
2012. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én még nem,holnap fogok,ha addig nem jön meg..
2012. okt. 18. 16:16
 10/10 anonim ***** válasza:
baba lett belőle?
2012. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!