Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez természetes, vagy csak én...

Ez természetes, vagy csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok, lány és napról-napra azt érzem, hogy nekem kell egy kisbaba, szeretnék terhes lenni, minden éjszaka erről álmodok, a párommal is szoktunk arról beszélgetni hogy majd évek múlva milyen jó lesz egy családként, ilyenkor azt érzem hogy én már ott akarok tartani. Persze nem tervezzük a babát, gyógyszert szedek szóval nem fogok teherbe esni, de minden percben ez jár a fejemben. Van, hogy elkezdek "babázni" a plüssmacimmal amit a barátomtól kaptam(ringatom, simogatom) ilyenkor olyan hülyének érzem magam :D ma meg rendet raktam a lakásban és megtaláltam a kisöcsém régi babholmijait, kis cumikat, ruhákat azóta még jobban szeretnék gyereket. Amúgy is imádom a kicsiket, óvónőnek tanulok imádok gyakorlatra járni, igaz ott 3-4 éves gyerekekkel foglalkozom, de nekem már ez is jól esik :) Bármikor kisbabát látok késztetést érzek arra hogy hozzáérjek, felvegyem vagy bármi, persze ez lehetetlen mert azért egy ideges kisbabával nem teszem ezt :) a családban sajnos senkinek nincs kisebb gyereke, barátok közül sem, a legkisebb az öcsém, 5 éves vele sokat játszom és mikor kicsi volt akkor is szinte én láttam el :)

Bocsi a kisregényért, de ezt ki kell adnom magamból valahogy :D

Ez természetes, anyai ösztönök vagy csak én vagyok ilyen gyerekmániás?:)


2012. okt. 17. 19:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és igen: Youtube-on van fent pár tini anyuka, őket szoktam nézni, és mivel ikreket akarok van egy kedvencem, 19 éves a csaj(azt hiszem) és van egy 2 éves kislánya meg két iker kisfiú, akik pár hónaposak. Ha tölt fel új videót, megnézem, akkor kicsit pótolni tudom ezt a vágyamat, de aztán újra érzem a fentebb leírtakat :D
2012. okt. 17. 19:18
 2/7 anonim ***** válasza:
természetes. hormonális eredetű. Érdemes még egy 6 évet ellenállni a késztetésnek... ;)
2012. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, két dologgal viszont igen:16 évesen szerintem kicsit korai még gyógyszert szedni, de Te tudod. A másik hogy milyen óvónőképző főiskolára jársz 16 évesen, ahol még gyakorlatra is lehet menni?
2012. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet hogy korai, de én jobban bízok benne és sok más jó hatása is van.

Pedagógiai szakon vagyok, Középiskolában, 11.-es vagyok(harmadikos) ettől az évtől kezdve minden héten megyünk oviba gyakorlatra :) nem csak fősulin van gyakorlat. Jövőre alsós osztályokba megyünk, ha maradtok ötöd-hatod éven akkor meg bölcsődébe(mert az kisgyermekgondozó és nevelő szak).

2012. okt. 17. 19:56
 5/7 A kérdező kommentje:
maradok**
2012. okt. 17. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,ez természetes,én is pedagogiára jártam középsuliba,mindig akartam kisbabát,akkori párommal álmodoztunk a családról.Most 20 multam,és a jelenlegi párommal már a babaprojekten ,,dolgozunk,, eljön a Te időd is,amugy megkérdezhetem hova jársz suliba? :)))
2012. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy eljön, csak győzzem kijárni :D

Üzenetben elküldöm a nevét :)

2012. okt. 17. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!