Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacio utan meddig latszik...

Ovulacio utan meddig latszik meg a Douglasban folyadek?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nogyogyasznal, az volt a ciklusom 17. napja. Douglasban folyadek volt, a doki szerint az ovulacio megtortentere utal, de akkor nem kellett volna latnia valami osszeesett tuszot, vagy sargatestet vagy valamit? Es ezek alapjan kb mikor lehetett akkor az ovu (ezt tole is kerdeztem, de nem tudott ra valaszolni). Azt mondta, addig lesz ott folyadek amig fel nem szivodik (nahat)

Lehet, hogy egy ciszta repedt meg amugy es nem is volt ovum? Dehat elvileg nem is volt cisztam, plusz az nem reped meg kozepidoben, nem?

Bocsi a hulye kerdesekert, pco-s vagyok, az en.esetemben az ovu igencsak nagy szo.


2012. okt. 19. 07:47
 1/3 A kérdező kommentje:
a mehnyalkahartyam 12 cm volt amugy ha ez szamit valamit, meg is dicserte a doki :)
2012. okt. 19. 07:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a douglasban a folyadék arra utal, hogy nemrég volt ovu, de azt én sem tudom, hogy mennyi idő alatt szívódik fel. De valóban látni kellett volna az összeesett tüszőt is. Azt nem látott, vagy csak nem tett róla említést?
2012. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fogalmazzunk ugy, hogy nem tett rola emlitest.

Azt mondta, nem lat tuszoerest, es cisztat sem, tehat mar tul vagyok az ovun a fentiek alapjan. Mast nem mondott, illetve en is kerdeztem ezt a kb mikor lehetett dolgot, de nem tudott ra mit mondani. Na mindegy, majd kiderul mi lesz belole :)

2012. okt. 19. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!