Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Douglasban min. Szabad folyadé...

Douglasban min. Szabad folyadék. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem értek a lovakhoz.
2010. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia..én épp ma voltam hüvelyi uh-n..nekem is ez van írva, hogy Douglas-űrben kevés szabad folyadék..meg megvastagodott 15mm-es endometrium stb..hétfőre nem várom, hogy megjöjjön, azt mondta a doki, hogy a folyadék azért van ott, mert megtörtént nemrégen az ovuláció és a tüszőrepedés és még nem szívódott fel a folyadék, tehát mostanában volt ovum, és tüszőrepedésem
2010. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, a második válaszolónak igaza van, pont ezért van szabad folyadék a Douglas üregben, ez teljesen normális, egészséges dolog, nem kell tartanod tőle :) minden hónapban ez van.
2010. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is ma voltam és hüvelyi uh volt
2010. márc. 26. 12:23
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor ez a hüvelyi uh-k napja. Mi volt még a papírodra írva?
2010. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mit jelenthet? 8,5cm uterus.16mm endometrium. B. o. norm. Ovarium, benne dom. Foll. jelenleg nem látható. J. o. ovarium nem detect. Douglasban min. Szabad folyadék.

szó szerint

Valsz nincs peteérésem egyáltalán. mert az a 20,.napom volt és előtte sem volt sose semmi

2010. márc. 26. 12:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem is ezt mondta a doki, hogy megvolt a peteérés a folyadék azt jelzi , de akkor előtte 4 nappal meg azelőtt miért nem láttak soha semmit? Amúgy a gőrbém is jó szerinte. Ti mióta próbálkoztok? mi 1,5 éve és sehol semmi. Szerintem a stressz, meg az ideg is közre játszík. Főleg így lakás vásárlás előtt.
2010. márc. 26. 12:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs peteérésed, és tüszőrepid is most volt pár nappal ezelőtt, tehát az elmúlt egy hét során akármikor, ha nem lenne pé-d és tüszőrepid akkor nem lehetne folyadék a douglasban!!!!!!!!!! Szóval 8.5 a méhed nagysága, 16 mm a méhnyálkahártyád, ami igen jó és szép érett, ebbe aztán bele tudja fúrni magát a babó, vagy már benne van azért vastagodott meg, majd kiderül, az ovarium a petefészket jelenti, jelenleg nem(detect) észlelhetők új tüszők benne, de hát most ürültek ki, tehát hamarosan újra tele lesznek
2010. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi fél éve próbálkozunk és azért nem látta eddig neked a doki, mert nem jársz minden nap uh-ra!Lehet most sikerült, mert nagyon gyanúsan vastag a méhnyálkahártyád!
2010. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jajj olyan nagyon jó ezt hallanni. Tényleg hátha sikerült. De jó volna . Olyan rossz volt az elmúlt pár hétben itt olvasgattam az emberkék beszélgetéseit, hogy van akik már inszemre járnak meg minden. Azt nem akarom. Szerintem nem is tudnám azt végig csinálni. Meg nem is akarom. Hátha igazad van és úgy legyen.
2010. márc. 26. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!