Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Becsap a saját szervezetem?...

Becsap a saját szervezetem? Mindig azt hiszem, hogy sikerült teherbeesnem, de eddig csak csalódtam!

Figyelt kérdés
Hónapok óta próbálkozunk (tudom nem sok idő csak a várakozás) még sem sikerül a gyermekáldás. Szinte minden hónapban jön olyan tünet, amiről azt gondolom talán most sierült, de sajnos eddig még nem jártam sikerrel. Most például olyan furcs érzés van a hasam aljánál a peteérés óta, de tisztában vagyok vele hogy 3 nappal a peteérés után nincs semmi jele a terhességnek. Erős folyásom is volt. A doktor annyit mondott "próbálkozni kell" tanácsot nem mertem ilyen válasz után kérni! Van velem hasonló cipőben, vagy csak engem tréfál a természet?

2012. okt. 19. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Saját magad tréfálod sajnos! Ugyan ebben a helyzetben voltam én! Már már görcsösen akartam kisbabát és sajnos a szervezetem áll tüneteket produkált! Tudom nehéz ,de próbálj meg nem aggódni ezen és hidd el akkor fog jönni a baba mikor nem is számítasz rá! És egy kis tudomány: Tény ,hogy a szervezet progeszteron-t termel ami a könnyebb teherbe esést segíti elő,a sterssz az gátolja ennek a hormonnak a termelődését így csökkentve az esélyét a teherbe esésnek! Ezért ne aggódj,idegeskedj,stresszelj :)! [link]
2012. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy köszi a választ! El is olvasom! Próbálok nem oda figyelni, de azért tudat alatt ott van bennem! :) Nektek mennyi idő múlva jött a baba?
2012. okt. 24. 06:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első babánál szinte elég volt,hogy rám nézett a férjem ennek már 4 éve,azóta nem akar össze jönni a kis tesó! Mind a kettőnkkel rendben van minden,csak egyszerűen nem akar összejönni! Ugyanígy görcsöltem én is emiatt aminek az lett az eredménye,hogy rendszertelen lett a mensesem,áll terhességi tüneteim voltak! Tudom,hogy nehéz nem aggódni ezen,de próbáld meg!
2012. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Együtt érzek veled, nagyon nehéz a várakozás, még ha van is már egy kisgyermeke az embernek. Nekünk még nincs gyerekünk az elsőt várjuk már nagyon hogy jöjjön épp mondtam páromnak biztos lány lesz azért tart ilyen soká hogy jöjjön mert nagyon sokára készül el :) Van valami abban amit írtál a nemvárt napján olyan izgalomban vagyok hogy az utóbbi időben mindig egy nappal később jön meg annyira nem várom hogy meg sem jön, ott tartok hogy múlt hónapban is két napot késett olyan boldog voltam hogy na talán most erre akkor is megjött. Egész hónapban nem görcsölök rá próbálok mást kitűzni a szemem elé, más gondolatokat, programot elterelésképpen, de mikor tudom hogy ott vagyok hogy a nemvárt előtt teljesen "megbolondulok" :)Rossz hogy nem tudom senkivel sem megbeszélni mit érzek mert a környezetemben mindenki szinte elsőre teherbeesett így tanácsot sem kaptam csak azt hogy türelem! Azért is írtam ide , hogy megnyugtassam magam! Ez jó hosszúra sikerült :) Remélem minél előbb jön az a kistesó!!! Szurkolok nektek! Én pedig nyugtatom magamat, hiszen úgy is akkor fog jönni mikor Ő jönni akar! A világ legcsodáltosabb dolga a fogantatás nem jöhet muszájból, úgy látszik nekem türelemmel kell lennem! :)
2012. okt. 24. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!