Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonvizsgálat! Milyenek az...

Picsusz kérdése:

Hormonvizsgálat! Milyenek az eredményeim?

Figyelt kérdés

Ma jött meg az eredményem,és csak jövőhéten megyek vissza az endokrinológushoz,és addig is szeretném tudni,hogy milyenek az eredményeim.Persze babát szeretnénk....

FSH:2.3 mU/ml

LH:1.2 mU/ml

Prolaktin:9.1 ng/ml

anti TPO:38 IU/ml

Thyreotrop hormon meghatározása:2.170 IU/ml

T4 szabad frakció meghatározása:1.18 ng/dl

Kortizol meghatározása:24.9 ng/dl

DHEA-sulfát:8.09 mol/l

Ösztradiol meghatározása szériumban:92.28 pg/ml



Néztem én a neten,hogy jók e az eredményeim,nem találtam kiugróan magas értéket,de mi van ha nem jól néztem?Kérem aki tudja esetleg,hogy milyenek ezek az eredmények,segítsen nekem.


2012. okt. 19. 15:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem.És azt is,hogy remélem hamarosan terhes leszek.Köszi a válaszokat.
2012. okt. 19. 20:09
 12/17 anonim ***** válasza:
ennek így semmi értelme nincsen. Az látható, hogy nagyon alacsonyak a hormonszintjeid. Mindenképpen 3. napit kell csináltatnod.
2012. okt. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen most is akkor kellett volna,de leírtam,hogy nálam nem lehet kiszámítani a 3.napot,és még előjegyzést is kell kérni a vérvételre.Képtelenség megjósolni nekem,hogy mikor fog megjönni.Az endokrinológusom is azt mondta,hogy igen,a 3.napján kell,de ha nem jön meg,azért ne várjak 120 napot. Ha meg csak úgy bemegyek a vérvételre,nah mert most jött meg,elküldenek,mert mivel azt csak ugy nem veszik le.Pfff....
2012. okt. 20. 08:56
 14/17 anonim ***** válasza:
Meg kell hozatni norcoluttal és egy olyan laborba menni ahol nem kell bejelntkezni.
2012. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
2 hét mulva megyek vissza az endokrinológushoz az eredményeimmel,gondolom ő majd tudja mi a következő lépés.Remélem nem lesznek rosszak az eredményeim.Már nagyon szeretnénk babát,1.5 éve próbálkozunk :(
2012. okt. 21. 11:50
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha nicns ciklusod már abból egyértelmű, hogy nem stimmelnek a hormonjaid. Kéne egy hozzáértő dokit keresned. Mindenképpen kell egy 3. napi mert ez így nem megfelelő, valamit kell terheléses cukos és inzulin vizsgálat.
2012. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász nem csinált semmit,így mentem utána az endokrinológushoz,ha netalántán ő sem segít,akkor persze megyek tovább.Ha már így belekezdtem,akkor mindent meg fogok tenni,hogy baba legyen.
2012. okt. 21. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!