Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a leghamarabbi időpont a...

Mi a leghamarabbi időpont a terhesség alatt, amikor a nyúlszáj vagy a farkastorok észrevehető?

Figyelt kérdés
Mi történik, ha ennek gyanúja felmerül?
2008. okt. 21. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Gondolom a 18 heti genetikai uh. Ezek műtéttel korrigálható rendellenességek.

De az orvosod pontosabb választ adhat.

Üdv, 3 hónapos kislány anyukája

2008. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor vehető észre, ha a kicsi kimondottan mutatja az arcát, és szerintem inkább a 24. heti UH után.

De többnyire ez szülés után derül ki, műtéttel korrigálható.

2008. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 31 hetesen nezte meg es biztosra allitotta hogy minden rendben van,nezte az orrcsontot,szem,szemgodrot,szajat,felso ajkat,stb.Azelott 26 hetesen voltam akkor meg nem nezte.
2008. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A 12. hétig a többi genetikai rendellenességgel együtt ezek is kialakulnak, de inkább a huszas hetek végén tudják megnézni, 4D-sen már korábban is. Az a lényeg, hogy a babának nagyon jó szögből kell mutatnia a pofiját. Sok minden nem történik, bent a pocakban nem tudnak ellene tenni semmit, megszületés után mindkettő műtéttel korrigálható.

De ne aggódj miatta, mert mindkettő terhesség melletti rendszeres dohányzásnál jár nagyobb kockázattal, egyébként minimális az esély rá.

2008. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
en 21 hetesen voltam 4d -s ultrahangon es mar akkor eszre lehet venni az ilyen rendellenesseget .
2008. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!