Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lecsusztam az ovurol szerintetek?

Lecsusztam az ovurol szerintetek?

Figyelt kérdés
kedden delután pici âtlàtszo folyásom volt.nem sok..éjszaka mensis görcsöm volt!kedden mikor felkeltem halvany pozi terhes teszt...(azota negativ tesztjeim vannak.ebbol gondolok ovura)szerda delutan erosen gorcsolt a hasam majd amikor sétáltam és nagyokat léptem beszurt a petefészkem.akkor is amikor leültem majd hirtelen derékfájás!tegnap( csütörtökön) még éreztem az enyhébb fàjást.meg érzékenyebb volt a hasam.de sajnos csak tegnap este tudtunk együtt lenni.de még ma is néha gyenge görcsök voltak! jokor voltunk együtt a babàhoz?vagy kèsőn?:-(
2012. okt. 19. 16:51
 1/3 A kérdező kommentje:
tegnap és ma már száraz vagyok ami fura mert nem szoktam....
2012. okt. 19. 16:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet mondhatok ne görcsölj mert annál rosszabb csalódsz és csalódsz hónapról hónapra veszed a teszteket és mind negatív! Ne számolgass meg ilyenek három naponta szexelj élvezd és ennyi sokkal könnyeben teherbe esel ha nem görcsölsz rá! Saját tapasztalat!
2012. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom!:-) egész honapban nem vagyok rágörcsölve.eszembe se jut... ilyenkor...hat ilyenkor figyelem minden mozzanatom sajnos.... bar az orvosom azt mondta hogy jövőhéten teszteljek...dehát 3negativ után szerintem már feleslegesen nem veszek tesztet....a hőmet azért méregetem....
2012. okt. 19. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!