Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erről már lecsúsztam?

Erről már lecsúsztam?

Figyelt kérdés

[link]


Régóta próbálkozunk a férjemmel, de a hőgörbét csak ebben a ciklusban kezdtem el vezetni. Jól akartam időzíteni, de korábbra húzta a vonalat, és így elképzelhető, hogy elkéstünk a próbálkozással. Egyébként gyakrabban szoktunk szeretkezni, kb. 2-3 naponta, de eddig nem vált be, ezért gondoltam, hogy most kivárok. Mit gondoltok a görbe alapján? Lehet a 7-i együttlétből baba?


2011. máj. 9. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén? Szerintem nem! Két nappal peteérés után, kevés az esély! Nagyon kevés ennyi együttlét. A 2-3 naponta az tényleg annyi legyen, mert így elég könnyen lecsúsztok!
2011. máj. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is lecsúsztatok róla. :(

De én már hallottam olyat is, hogy a 4. megemelkedett hő napján esett teherbe...az nem tudom hogy lehetett.

2011. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát erről lecsúsztatok. Gyakrabban nem tudtok együtt lenni? Mert ez így édeskevés ha tényleg babát akartok...
2011. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most már visszasűrítjük az alkalmakat, csak ez a hónap volt ilyen.
2011. máj. 9. 21:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam nőgyógyásznál rákszűrésen és megemlítettem neki a dolgot, és azt mondta, hogy 7-én volt a pé-m, szóval talán még reménykedhetek is.
2011. máj. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!