Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Palástfű tea ugye abban...

A Palástfű tea ugye abban segít, hogy beágyazódjon a baba rendesen? Akartam is venni, de rá van írva, hogy méz is van benne. Durván allergiás vagyok rá, befulladok meg ilyesmi. Lehet olyan változatot kapni ami nem tartalmaz mézet vagy mézaromát?

Figyelt kérdés
A herbáriás csajszi csak pislogott, szerintem azt se tudta hol van...
2008. máj. 20. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a leforrázós kiszerelést vettem meg. Az enyém csomagolásán sehol nem áll a méz. De én is azt olvastam, hogy segíti a beágyazódást. Én is ittam, de nem tudom...lesz-e valami eredménye. Olyan hihetetlennek tűnik, hogy egy gyógytea egy ekkora dologban segít. Mindegy, majd meglátjuk.
2008. máj. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

www.babatervezok.otthona.net

A shop részben nézd meg a palástfű tinktúrát, sokkal hatásosabb, mint a tea. Most néztem Neked, de nem megy a shop rész, később meg tudod nézni. Ebből reggel-este 7-7 cseppet kell a nyelv alá csepegtetni peteérés napjától! Nálam bevált! Sok sikert!

2008. máj. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!