Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki issza a cickafark teát,...

Ki issza a cickafark teát, segített valakinek teherbeesés támogatásában?

Figyelt kérdés
Én ebben a ciklusomban kezdtem el mert túl hosszúak a ciklusaim és igazából nagyon bízom benne. Reggel és este iszom. Van olyan akinek segített a ciklust rendbe tenni és esetleg teherbe esett? Köszönöm a választ.
2012. okt. 21. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak cickafarkteat hosszu tavon nem jo önmagaban, allitolag ellentetes hatas erhetö el, hanem 2 hetig fogyasztas utan javasoljak pl a hasonlo hatasu malnalevel teaval valtani, majd ujra 2 het cickafark...stb.
2012. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ittam, de úgy, hogy csak ovulációig, azután palástfű teával folytattam mensziig. Én csak reggel ittam, éhgyomorra, utána fél óráig nem is ettem/ittam semmit. A harmadik ilyen hónap után terhes lettem, nem tudom, hogy a tea miatt-e, de előtte több, mint fél évig nem jött a baba. Nekem is elég hosszúak voltak a ciklusaim, és elég rendszertelenek, hol 28- hol 36 napra jött meg, vagy a kettő között. Peteérésem szerintem volt előtte is a tünetek alapján, de a tea nem kavart be a ciklusomba, sőt! Szerintem egy próbát megér, és szurkolok, hogy neked is beváljon!! Viszont ne keseredj el, ha 1-2 hónap után sem sikerült, ha minden rendben, akkor folytasd, én épp abbahagyni készültem, mondván: "na ez sem segített", amikor 3 hónap után hála Istennek pozitívat teszteltem.
2012. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatást kedves utolsó válaszoló. Én is türelmetlen vagyok de nagyon bízom a teában és tudom, hogy segít nekem. Már most érzem, hogy más odabenn és a bőröm is szebb lett. Remélem ebben a ciklusban pozit tesztelek de januárig adtam magamnak időt és ezalatt sikerül is.:) Neked gratulálok:) Még annyit szerettem volna kérdezni, hogy ha nem tudom mikor van peteérésem mert rendszertelen a ciklusom akkor meddig igyam a cickát?
2012. okt. 23. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés, mert ha nem lettek volna tünetek, akkor én sem tudtam volna, hogy meddig igyam, mert hol 14. napon volt, hol 18. nap körül ovulációm. Ugye mindig az ciklus második fele a fix, az ovuláció időpontjától függ a ciklus hossza. Ezt pedig csak utólag, ha megjött tudod visszaszámolni, hogy akkor kb. mikor is volt ovulációd (ha nem volt tünet). Szerintem e legjobb, ha veszel ilyen ovulációs tesztet, vagy hőmérőzöl, én egyiket sem próbáltam, de sokan használják ezeket a módszereket itt az oldalon is.

Nagyon sok sikert kívánok, tetszik a pozitív hozzáállásod, én is így csináltam, bízni kell benne, hogy igenis, ez használni fog! :))

2012. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tölem kerdezted (1.vagyok), de szereny velemenyem szerint 2-2 hetes vontasban is ihatod. Ha a cickafarkfüvet azert nem lehet hosszabb ideig, mert verzesrendszertelenseget okoz ilyen hasznalat mellett, akkor szerintem jobb csak 2 hetig. Nem a peteeressel függ össze, hogy milyen teafajtat, ezeknek a teaknak, hatasuknak barhol utananezhetsz, pl. a Maria Treben könyvben es meg szamos helyen.

A malnalevel tea nöi "bajokra" jo, hasonloan a cickafarkfühöz (utobbi meg megfazas, holyaggyulladas...stb eseten is), a palastfü verzesek eseten segithet, verzesgatlo vagy ilyesmi hatasra emlekszem.

Hazassagkötesünk utan egy ukran szarmazasu nögyogyasz nekem (nagy meglepetesemre!) egy ilyen verescsillapito gyogyszert irt fel, ami a kis hajszalerek elpattanasat akadalyozza meg, ilyesmi lehet a palastfüben. (Az ukran szerintem ismerte az ösi ukran termeszetes modszereket, ezt követö nögyogyaszom nem ertette, mi alapjan irt fel egy ilyen gyogyszert, aminek semmi köze a dolgokhoz.)

Kicsit eltertem a tematol, szoval nem a ciklikussagon van a hangsuly a gyogynövenyeknek, csupan a cickafark hosszu tavu szedese miatt javasolt massal valtani. (Meg amugy is hosszu tavon hozzaszokhat barmihez a szervezet, es akkor mar nem feltetlenül ugy hat.)


1.

2012. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat. Holnap lesz két hete, hogy iszom a cickát és azt gondoltam mivel kezdenek tünetek lenni aminek örülök holnapig iszom és türelmesen kivárom a 3 hónapot mert csak most kezdtem. Nagyon köszönöm mégegyszer, sokat segítettetek. Szép napot mindenkinek.
2012. okt. 25. 16:30
 7/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Sikerült a teherbeesés?

2016. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Kiprobaltam. Az elso teas honapban teherbe estem. 😀 2hetig ittam cickafark teat az ovulacioig, majd utana 2hetig palastfu teat (2 tk. fel liter vizbe/nap), es utana nem jott meg a meg a menzeszem. 😊

mindenkit batoritok ennek kiprobalasara.

2016. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!