Milyen vitaminok, teák, praktikák ill. természetes dolgok segítik a teherbeesést?

Figyelt kérdés
írhattok olyanok is akik bármi gonddal küszködtök /Pco, magas v alacsony TSH,cukorbetegség stb. Sokunknak jelenthet segítséget az info!

2012. júl. 17. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne görcsölj a témára!Tudom biztos sokat hallottad ezt a mondatot,de muszáj,mert akkor nehezebben esel teherbe.Minden másnap szeretkezz a pároddal.Egyél sok tejterméket.Tornáz,ne idegeskedj!Sok vitamin!Nagyon szurkolok hogy összejöjjön a babuci.Sok sikert:)
2012. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van de mivel sajnos kb 6-8 alkalommal/hó tudunk együttlenni a párommal mert nem itthon dolgozik ezért próbálnánk a "találkozások"-at minőségben összehozni és talán BIZTOS-ra menni. Már lassan 1 éve próbálkozunk..
2012. júl. 17. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ovu teszttel figyelve pontosíthatod a peteérésedet,és akkor kell együtt lenni.A minden másnap nem túl jó,mert a spermáknak is érniük kell.Inszemek és lombik előtt is elmondják,hogy mielőtt "leadják" az anyagot a férfiak,3-5 nap megtartóztatás szükséges.Ezt azoknál is így kérik,ahol semmi gond a férfi oldalon.Ja,és a méhpempő is nagyon jótékony hatással van a méhre. Sok sikert!
2012. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
méhpempő?? Hol lehet kapni? MIlyen formában?Mennyibe kerül?
2012. júl. 17. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szia.probálkoztál már a Gravidával?az egy vitamin.én is azt szedem már a második dobozt használom álitolag segit nekem jó!és még nem jött meg....én is reménykedem!!!de biztos segít.
2012. júl. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gravida az terhesvitamin persze tudom hogy kell a vitamin és jó ha ezt időben (még a teherbeesés előtt) feltöltöm vele a szervezetem de nem sok köze van a teherbeeséshez...
2012. júl. 18. 11:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy drága, de nagyon sok párnak segített már.


[link]

2012. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok.A méhpempőt sokféleképpen árulják,pl. mézzel keverve is. Ezeket gondolom bioboltok,vagy lehet hogy drogériák is árulják.A legjobb viszont a tiszta pempő,amit a méhészektől lehet beszerezni,vagy mézboltokban.Pici kis tégelyekben árulják,fehéres színű gélszerű valami.Az árára nem emlékszem,de nem drága.(talán pár száz ft.)Ha pesti vagy,én anno a Lehelen vettem,ott is van ilyen bolt.Kissé fura,fanyar íze van,éhgyomorra kell bevenni egy borsónyi mennyiséget.Beültetés után kezdtem szedni,nekem bejött.Gyuri bácsi teáiról sokaktól hallottam,jót is,és azt is hogy semmit sem ér.
2012. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze biztos van, akinek nem használt, de azért szerintem egy próbát megér.
2012. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem most azt mondják hogy NO STRESSZ tudom én is... de ez nem hinném hogy valamit is számít?! Hogy hat ez erre?
2012. júl. 18. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!