Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek? 30-32...

Mikor tesztelhetek? 30-32 napra szokott megjönni. Csütörtök ill. szombatra nem vártam. Nem is jött meg. Múlthét szombaton voltunk együtt. Holnap a 10-es teszt mutatna vagy korai még?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
ha multhét szombaton voltatok együtt és most csüt-szombat nem vártad, akkor sztem nem jókor voltatok együtt.....
2012. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj, hányszor kérdezed még meg? Már egy hete szinte minden nap látom a kérdésed. 2 naponta tesztelj, amíg meg nem jön, vagy pozitív nem lesz. Ha viszont már 2 hét is eltelik a menzesz esedékessége óta, és még akkor is negatív a teszt, akkor menj orvoshoz, hogy kiderüljön miért nem jött meg. Amúgy lehet, hogy a teázgatás (másik kérdésednél olvastam, hogy ittál cickafarkot meg palástfüvet)is bezavart kicsit a ciklusodba.
2012. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!