Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 4 hónapja próbálkozunk a...

Már 4 hónapja próbálkozunk a párommal, de még mindig semmi. Nagyon szeretnénk már kisbabát! Hogy lenne a legmegfelelőbb, hogy csináljuk?

Figyelt kérdés
2007. aug. 30. 05:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, elöször is nyugalom.Nem sikerülhet elsöre.Álitólag ha hátulról csináljátok a spermák közelebröl uszhatnak ugyhogy nagyobb az esélyük:)Sok sikert.
2007. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


mi 3 hónapig próbálkoztunk. Nyugi!

a mi babánk akkor fogant mikor a párom külföldre indult. abszolút nem gondoltam a babára/kivételesen/ csak rá, meg hogy mennyire fog hiányozni stb. előtte minden este romantikus séták voltak, vacsora stb, teljes boldogság. 1 hétig volt távol, és mikor kiderült a baba hatalmas lett a boldogság. azt ajánlom, hogy töltsetek el pár romantikus nyugodt napot ti is vagy menjetek el pár napra valami csendes helyre. szerintem mindegy hogy csináljátok. sok szerencsét és ne stresszelj!

2007. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van aki az első alkalommal teherbeesik,van kinek 3-6 hónapig sem sikerül.Nekünk a párommal több mint egy év után sikerült.Úgyhogy ne aggodalmaskodj,mert mindennek megvan a maga ideje.Majd ha már(ne adj Isten)2 éve sem esel teherbe,akkor kezdhetsz gyanakodni,de aggódni semmiképpen!!!Én csak jó szerencsét kívánok nektek!:)
2007. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!