Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam, szerintet...

Tegnapra nem vártam, szerintetek teszteljek vagy felesleges ilyen görbével?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 23. 08:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészjósló lenni,de az enyém is hasonló volt,és tegnap megjött. De neked drukkolok!!:)
2012. okt. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam a mai napot még kivárom és ha nem jon akkor holnap tesztelek.
2012. okt. 23. 08:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Nektek is első baba lenne? Mióta próbálkoztok? Első voltam..:)
2012. okt. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
meg fog jönni szerintem....
2012. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem később volt pé-d és ez alapján csak holnap-holnapután kell megjönnie. Szerintem várj péntekig, és ha még akkor sincs semmi, akkor tesztelj. Drukkolok:D
2012. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem 26 napnál soha nem volt hosszabb ciklusom még akkor sem ha a pém késobb is volt. Ez lesz az elso hosszu ciklusom :-)
2012. okt. 23. 10:53
 7/13 anonim ***** válasza:
12-13. napon vagy, holnap kellene megjönnie a görbe szerint.
2012. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem mindig 12 napos a lute... fázisom sohe nem 14 ,soha nem volt annyi
2012. okt. 23. 10:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Senki nem működik úgy mint egy óramű, te sem. Mindig lehet változás, így várd meg a 14 napot akkor is, ha neked sosem annyi (nyilván nem tudod azt mondani, hogy sosem, kivéve, ha kb. 13 éves korod óta rendszeresen nézed a ciklusodat, ami elég valószínűtlen). Elhiszem, hogy türelmetlen vagy, de ha kérdezel, akkor az is benne van a pakliban, hogy olyan választ kapsz, ami nem egészen a szád íze szerint való.


Ha a görbe alapján kéne valamit mondani, úgy, hogy tudom, a luteálisod ÁLTALÁBAN 12 nap, akkor azt mondanám, hogy ez nagyon úgy méz ki, hogy menses. De várj péntekig, és tesztelj.

2012. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia. Az igaz ,hogy nem 13 éves korom óta mérem csak 14 éve.Mert pajzsmirigy problémám volt(van) és a hömböl megtudom állapitani ha megint kicsit túlmükódik a pajzsmirigyem. Orvosi kérésre mérem mer lehet látni(alul) nagyon erös migrénnel is küszködök sajnos. A véleményeteket megfogadva péntek reggelig várok a tesztel.
2012. okt. 23. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!