Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostis hónapom volt jókor...

Clostis hónapom volt jókor voltunk együtt. Pé éréstől mostanáig néha néha görcsölgettem. Teszteljek vagy felesleges?

Figyelt kérdés

tegnap kellett volna megjönnie, és úgy nézki hogy meg is jött sajna. tegnap csak épphogy vmi barnázás féle volt. Éjszaka szinte semmi, ma délelőtt is mikor tampont cseréltem inkább barnázás volt. Lehet azért baba vagy sem?

Mivel ez a 2. nap ma kellenne újra elkezdenem szedni a clostit, de nem tudom, hogy most mi lehet. Ha beszedem és mégis baba van akkor lehet vmi baja ababának?


2008. máj. 26. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
ha baba van akkor tuti árt a babának. vegyél tesztet a biztonség kedvéért.
2008. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj mindenféleképpen! Egyébként minden vérzés előtt szoktál barnázni?
2008. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem szoktam barnázni.
2008. máj. 26. 13:39
 4/9 anonim ***** válasza:
szia,nekem is most jött meg,closti után!2napig ilyen brnázás,majd ilyen halvány pirosas vér!nem nagy mennyiség,de azért van!szerintem nincs baba:-((((egyikünknek sem!a megnyugvás kedvéért csinálj azért egy tesztet!neked is első closti volt?
2008. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen ez az első hónapom, ezért nem tudtam mire vélni a barnázást, mivel nem szoktam. Akkor mesi szempontjából a tegnapi nap az első és mai már a ciklus 2. napjának számít? Sajna én is úgy gondolom, hogy nics baba a dologban:-((( de azért csinálok 1 teszt, mert biztos ami biztos ne, hogy ártsak a clostival, ha még is van baba. Anyukámnak régen mikor terhes volt velem akkor az első hónapban még volt mesije csak nagyon-nagyon gyengén. Ha tesztelek akkor mindenképpen reggel teszteljek?
2008. máj. 26. 14:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondta a doki,hogy a barnázás is beleszámít!szerintem már tesztelhetsz nem reggel is!én is barnázással kezdtem,annyira reménykedtem hogy nem lesz vér!!!és mégis lett!olyan nehéz elfogadnom hogy megjött!!!szinte akkor is reménykedtem,amikor már nem kellett volna!hát nem egyszerű megélni....
2008. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehet még baba. a closti a menzit is rendbeteszi nemcsak a peteérést. szoval ha kevesebb van akkor lehet baba. én tesztelnék főleg ha clostit kell szedned nehogy baja legyen ha mégis baba. szoritok neked.
2008. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam.Nekem ez a 3. clostis hónapom.Az első két hónapban nagyon erős vérzésem volt, szerintem a clostitiól.A 3. hónapban viszont csak 3 napig volt és gyenge.Az első két nap én is barnáztam és én is elgondolkoztam rajta, hogy mivan ha terhes vagyok és ártok a babámnak a clostival.Szóval én is csináltam tesztet, ami negatív lett,de még azért most sem vagyok ebben olyan biztos! Mindenesetre én elkezdtem az újabb adag clostit.Nemrég olvastam, hogy a closti miatt vékonnyá válhat a méhnyálkahártya és ez okozhatja azt, hogy csak pár napig tart a mensi. Ez azért nem olyan jó, mert a baba nem tud beágyazódni rendesen.:(
2008. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A méhnyálkahártyám pont ideális méretű volt az uh-n. Őszintén szóval azért reménykedem kicsit hogy lehet hogy még azért baba van a dolgoban mert minden értékem normális volt uh-n a 12. napon. De majd reggel a tesztnél kiderül, hogy mi a helyzet!!! Köszönöm a sok választ, nagyon rendik vagytok:-DDDDD
2008. máj. 26. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!