Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még csak 3 hete próbálkozunk...

Még csak 3 hete próbálkozunk tudatosan. Elméletileg a hétvégén kell, hogy megjöjjön. Lehetséges, hogy ilyen hamar teherbe esik az ember? Mit tegyek? Teszteljek vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Pont akkor voltunk együtt, amikor peteérésem volt. A mensi előtt is (közvetlenül előtte) még fenn állhat a teherbeesés lehetősége?
2009. ápr. 9. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen terherbe eshettél. Nincs előírva, hogy x alkalom kell hozzá. Én pl. első alkalom után lettem terhes. Viszont nem hiszem, hogy érdemes tesztelned, ha most hétvégére várod. Csak akkor tesztelj, ha késik.
2009. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg fennállhat és lehet, hogy teherbe is estél, mert vannak, akiknek elsőre sikerül. De szerintem még korai lenne tesztelni, nagy valószínűséggel úgyis negatív lenne. A nemvárt napján vagy utána, azaz pár napos késéssel már biztosabbat mutat a teszt!
2009. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14:49 vagyok. Azt mondják a dokik és a kimutatások, hogy ha minden ok mindkettőtökkel és jókor vagytok együtt, akkor is 20-40% az esélye csak, hogy baba lesz belőle.
2009. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tesztelni csak akkor tesztelj, ha már késik a menzid pár napja. Ha peteéréskor együtt voltatok az esély 50-50%.

Fontos, ne éld bele magad! Van akinek elsőre sikerül, de ez a ritkább, általában félév alatt szokott összejönni.

2009. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A "probléma" az, hogy nehéz nem beleélnem magam. Főleg így, hogy az egész lakóháztömbben csak fiatalok laknak és úton útfélen kisgyerekeket látok. Igazából túl sokat foglalkozok a babatémával. Reméljük, hogy minnél hamarabb sikerül. Mind a kettőnknél rendben van minden. Ha sikerült, akkor mikortól kezdem érezni a jeleket?
2009. ápr. 9. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi márciusban döntöttük el, peteérés előtt néhány nappal, hogy próbálkozunk. Nem figyeltem semmit, nem mértem a hőmet, csak együtt voltunk. Mára 5+3 hetes vagyok! :) Remélem sikerül Nektek is.

2009. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát én is remélem és gratulálok neked!:) Én sem mérem a hőmet. 10. és 13. között kell megjönnie a nemvártnak. Remélem nem fog.
2009. ápr. 9. 22:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, akkor nagyon hamar fogod érezni a jeleket. Nekem mikorra elmaradt a mensim, már több tünetem is volt, aztán kb. 6. héten kezdődtek a rosszullétek. Az első trimeszteremet állandó fáradtság jellemezte. Ez volt az első tünetem. Simán el tudtam bárhol aludni nap közben is, pedig ez sosem volt rám jellemző. Van, akik még a mellük érzékenységéből, folyásuk változásából vagy más változásból veszik észre.
2009. ápr. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Látok magamon (a testemen) jeleket, amik arra utalnak és úgy is érzem, hogy terhes vagyok. De attól félek, hogy csak bebeszélem magamnak. Sajnos hajlamos vagyok erre, már gyerek korom óta. Folyásom sincs egyáltalán, pedig az az éjszakákat kivéve mindig van. Most is görcsölget. Hát nem tudom, hogy mire gondoljak.
2009. ápr. 10. 07:45
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött! :(
2009. ápr. 13. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!