Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már harmadik napja meg kellett...

Már harmadik napja meg kellett volna jönnie de csak ilyen barnás folyásom van. Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Vagy igen, vagy nem. De drukkolok, hogy az légy!
2012. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudom nem ezt a választ várod, de tesztelj:-) az a biztos:-) szurkolok, az esélyed megvan a babócára:-)))
2012. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges! Sok sikert!
2012. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor általában mindig megjött! Ha nehézkesen indult meg a menzeszem, mindig barnázással kezdődött. De ha Te babát szeretnél, Nálad ne így legyen, őszintén kívánom! :) Más tüneteid nincsenek? Sok sikert! És tesztelj!!!
2012. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barnázás menszi idején nekem is mindig menszit jelentett, de tesztelj és kiderül! Sok sikert!
2012. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!