Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dopegytet szedő, harmadik...

Dopegytet szedő, harmadik trimeszteres kismamák. Mennyit/miért kell szedjétek ezt?

Figyelt kérdés

Én 32+2 vagyok, 5 hete szedem, 2X0,5-tel kezdtem,majd 2 hete 2X1-et szedek. Ezidáig ez 138/80 körül tartotta, ma viszont akárhányszor mértem 141 alá nem megy, többször is 145-146-ot mértem, a per érték 80-90 között, pulzus 100-110 körül.

Viszont csuklós mérőm van.


2012. okt. 17. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A csuklós mérő nem ad valami pontos eredményt! Minnél közelebb van a mandzsetta a szívhez annál pontosabb! Viszont ha nem állt be a dopegyt szedése után sem akkor ez a gyógyszer nem a megfelelő számodra! Nekem sem használt így én cordaflexet kaptam és azzal már jó a vérnyomásom!
2012. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35. héttől 4*1-et szedtem,akkor 120/80 körül volt,38. héten befektettek a kórházba.
2012. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jövöhéten lesz vizelet vizsgálatom, addig méregetem tovább, és beszélek az orvossal. De most akkor 3X1-et fogok szdni addig is.

Utolsó miért fektettek be?

2012. okt. 17. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hétig feküdtem bent a kórházban 140 körüli vérnyomással 24 hetes terhesen, hogy beállítsák a dopegyt szedését. Utána szépen beállt 128/ felett sosem volt csak szülés alatt ment feljebb amikor szintén adtak vérnyomáscsökkentőt. Mikor megszültem nagyon leesett a vérnyomásom 100/ alá majd szépen rendeződött.
2012. okt. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!