Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egészséges táplálkozás gyermek...

Egészséges táplálkozás gyermek áldásért? Könyv! Hallotatok róla?

Figyelt kérdés
multkor itt volt valaki tök aranyos volt nagyon sok mindent le írt belölle!én el is kzdtem ezeket csinálnimásfél hete:elevit,e-vitamin,folsav,fokhagyma,szódabikarbónás víz,palástfű tea,és tegnap óta iszom a robitussint (+a párom szedi a FER14-et) DE oloyan hasmasom van hogy nem bírok leszállni a wc-röl!már bocsi hogy így írom!de van valaki aki esetleg járt már igy?vagy ez normális mellesleg hatásos mert lett peteérésem!:-)bocsi a hosszú szövegért
2010. szept. 7. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én írtam be, amit a könyvből olvastam. A Robitussint, én is most fogom kipróbálni. Valószínű az okozza a hasmenést. Ami lehet, hogy nem gond, mivel higítja a nyálkát. Persze, ez a rossz benne, de peteérés után már úgysem kell inni.
2010. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én még a szódabikarbónás öblítést is ki fogom próbálni, hogy tovább éljenek a spermák. Ezt másutt is olvastam, a Czeizel is írta valahol, hogy ilyen öblítést kell csinálni, a lúgosításhoz, mert kedvez a spermáknak, de ott azt olvastam, hogy picit, ha megoldható bent kell tartani a folyadékot.
2010. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A palástfüvet, csak peteérés után igyad, előtte en, az a beágyazódást segíti.
2010. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocs, előtte ne.
2010. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én úgy tudom hogy a palástfű tea is a peteérést segíti és ha volt peteérés utánna kell inni a cikafark teát mert az meg ha jól tudom a beágyazódást segíti!amúgy tényleg nagyon rendes tőle hgy ezeket mind le írtad!de ettől a robitussintól ki akadok:-)de én úgy hallottam hogy állitolag az is jó hogy ha úgy iszod meg a szódabikarbónás vízet!szerinted az is hathat?:-/
2010. szept. 7. 10:06
 6/14 A kérdező kommentje:
ja meg én a robitussinból azt vettem meg amelyik száraz köhögésre való!nem tudtam melyiket kell meg venni!de gondolom ha szárazköhögésre való akkor annál jobban sgíti ezt a nyálkahártyás dolgot!vagy nem?na mind1 végülis majd max a következő hónapban meg veszem a másikat!
2010. szept. 7. 10:08
 7/14 A kérdező kommentje:
bocs hogy ennyit írok:-) de állitólag ha kis csajt akarsz akkor meg 10%-os ecetet kell feloldani 1l vízben és akkor azt kell bent tartani aktus elött fél órával!ne tudom lehet hogy ugyan azt olvastuk:-)
2010. szept. 7. 10:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Pont fordítva, cickát nem szabad a ciklus 2. felében inni, mert vérbőséget okoz. Azelső felében kell inni a cickafarkat, a 2. felében a palástfüvet. Ha itt rákeresel, vagy rákérdezel, mindenki ezt fogja írni.

A Robitussinnál meg az a lényeg, hogy ne legyen benne antihisztamin.

2010. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ha van benne akkor az úgy is úgy van rá írva hogy antihisztamin nem?vagy hogy?ne haragudj de azt nem tudom hogy ez hogy van fel tüntetve!
2010. szept. 7. 10:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Úgy írta a könyv, hogy a Robitussin az amibe nincs antihisztamin, én még nem vettem, ezért nem tudom, de ha ma megveszem, akkor írok, mert meg fogom kérdezni a gyógyszerészt.:)
2010. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!