Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vasárnapra nem várom a...

Ha vasárnapra nem várom a pattanások nem valami jó elöjelek, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem biztos....a pattanások bármilyen hormonális "dolog" miatt megjelenhetnek....szorítok!
2012. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi! ... ha bárki hasonló tapasztalattal rendelkezne, osztja meg velem, pl. pattanások, jöttek elö, és babás lett, akármi. :)
2012. okt. 23. 18:03
 3/21 anonim ***** válasza:
10%
légy türelmes,oszt kész
2012. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Könnyü mondani, de baromi nehéz kivárni, mindig azt a 28 napot és bizakodni, csalódni sírni, majd újrakezdeni... tapasztalatokat kérnék szépen, ha vannak, ha nincsenek akkor inkább nem kérek hasonló válaszokat, oszt kész
2012. okt. 23. 19:07
 5/21 anonim ***** válasza:
szia. én most vasárnapra nem vártam, nem jött még a mensi viszont pati van... de nem ugy néz ki mintha meg akarna jönni :)
2012. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
4%
látszik üres az életed...
2012. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

a te szavaid üresek, már bocsi utolsó, az ég világon semmit se tudsz rólam, és mégis elintéznél ennyivel hogy üres az életem, a te válaszod üres, és föképp nem a kérdésemre illö, ja és attól hogy szomorú vagyok mert még nem sikerült a babóca, még rengeteg csodálatos dolog van az életemben!! Még egyszer köszi hogy nem válaszolsz a kérdésemre!

Utolsó elöttinek nagyon köszi és drukkolok neked is :D

2012. okt. 23. 21:00
 8/21 anonim ***** válasza:
Én mindig erősen kipattogtam mensi előtt, kivéve az elmaradt előtt. Szóval nem tudom.... tegnap teszteltem egy pozitívat.
2012. okt. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem sosem voltak pattanásaim, kivéve mikor terhes lettem:)) Na akkor lett, de csak az első kimaradt mensi előtt, utána elmúlt. Most megint késik immáron 5. napja és van egy bazi nagy pattanásom:DDD Mindjárt megjön érzésem már volt a mensi előtt egy héttel is és akkor is, mikor meg jellett volna jönnie (azt hittem meg is fog), de már 5. napja nem jött meg és ráadásul a melleim sem fájnak, pedig mensi előtt mindig szoktak. Sőt peteérés után egy nappal már elkezdenek fájni mensiig egyre erőteljesebben, annyira, hogy csuda. De most semmi... szóval én sem tudom, mit gondoljak:)))
2012. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem is van itt-ott megfogjönni érzésem, amitöl mindig elfog a csalódottság, de lehet hogy most nem jelent rosszat... Bizakodjunk ;)
2012. okt. 25. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!