Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nemvártam! Ezek már...

Tegnapra nemvártam! Ezek már tünetek lehetnek?

Figyelt kérdés
2-3 napja szédülök főleg délelőtt,érzékenyek a melleim,enyhe hányingerem van és ma reggel ment a hasam de rendesen.Reménykedhetek vagy még bármi lehet?

2012. okt. 24. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A remény mindig megvan, a tünetek utalhatnak terhességre is. Teszteltél már? Hőd méred?
2012. okt. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
hnap megjön...
2012. okt. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod? Vagy most akkor nem értem a kérdést..
2012. okt. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad semmibe, akkor nem csalodsz, de tesztelj egyet szerintem...:)
2012. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod? Vagy most akkor nem értem a kérdést..
2012. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mit honnan tud? A 2-es vàlaszolo nem a kèrdezo szerintem....:)
2012. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jajj tényleg! Bocsánat, még reggel van! :) De akkor sem értem a 2es válaszolót, honnan vette h holnap megjön neki..
2012. okt. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A kettes válaszolótól ezt szokjátok meg nyugodtan.... máshol is ilyen tapintatlan és flegma! Már csak azért tudom,mert k ugyanezt a kérdést tettem fel én is http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. és ott is hasonlóan flegma irománya van az illetőnek! Gondolom neki nem jön össze a baba vagy nem lehet neki ezért másokkal viselkedik lekezelően! Kedves Kérdező! Én is tegnapra nem vártam a tüneteim hasonlóak mint neked! Holnap tesztelj Te is,én is azt teszem majd :)! Drukkolok neked!
2012. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a 2es öszinte szerinte holnap megjön a kérdezőnek. Persze ezt nem tul kedvesen fejezte ki.

Jobb mint ha valaki belédbeszéli hogy terhes vagy és aztán oriásit csalódsz.

De ettől függetlenül reménykedni kell, mert minden hónap egy ujjabb esély, és az is lehet hogy tényleg az vagy.Én már rég teszteltem volna, én nem birtam volna ki.. Sok sikert, drukkolok.

2012. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos az, hogy megjön! Nekem az első babánál is ment a hasam és nem is tudtam mire vélni és nem jött meg!:) Szóval drukkolok, hogy + legyen a teszted-tek!!:)
2012. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!