Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bal petefészek szúrkálás,...

Bal petefészek szúrkálás, tegnapra vártam. Hasonló tünetek valakinél?

Figyelt kérdés
Lehetek terhes? Utólsó menses aug. 26-án volt.
2012. szept. 24. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
én sztem pont ovu napjámn vagyok. szorítok neked.
2012. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az már vagy 15 napja megvolt!
2012. szept. 24. 20:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen! Tudom, most csak az jutott eszembe, nekem is vannak ien tüneteim, de nekem ez ovulációs.... :) remélem NEKED A BABA! SZURKOLOK!
2012. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem voltak hasonló tüneteim! Az eredmény most 4 hetes, és apa altatja a szobájában:) Szurkolok!!
2012. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is aug.26 volt az utolsó mensi elvileg 10-11.volt ovum akkor együtt is voltunk ugyanez van mint neked baloldali petefészek szúrkálás meg mellé görcsök (sose szoktam így görcsölni már napokkal a nem várt előtt) viszont ma reggel negatív volt a teszt...még reménykedek azért a 26.-ában hátha....
2012. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én megvárom a hétvégével a tesztet, bizti, ami bizti. Köszönöm a biztatást. A 4 hetes picurhoz gratulálok! :)
2012. szept. 24. 22:55
 7/9 macilány76 válasza:
Detto ugyanez van nálam is.aug.26-án volt utoljára.Nekem closti kúrám volt.A tüszőrepedés 9-10 én valamikor..Remélem baba van a dologban, bár a Romed teszt negatív lett hajnalban...Más tünet?Mell feszülés,émelygés,?..
2012. szept. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mellem egyáltalán nem feszül, máskor meg majd leszakadtak már középidőtől. Szagokra leszek figyelmes és még mindig szúrkálódok. A teszted lehet, hogy még korai volt.?
2012. szept. 25. 21:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett???
2013. jún. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!