Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vagy csak a...

Terhes vagyok? Vagy csak a véralvadásgátló zavart meg?

Figyelt kérdés
Vasárnap kellett volna megjönnie, anyával egyszerre mensizünk.Neki megjött... Vasárnap és hétfőn volt pecsételésem. A mellem is duzzadt, fájt, puffadt voltam,hisztis, szóval tipikus mensi előtti panaszaim voltak Most elmúlt a pecsételő folyásom és nem akar vér indulni. A tejeskávét nem kívánom, de a műtétem miatt 6 hétig itthon voltam és elszoktam tőle, és mielőtt lefeküdtem volna a pasimmal már azelőtt sem kellett.. nem kívántam...Siessetek!! A mellem még fáj, de már nem annyira...a bimbóm még mindig nagyon érzékeny...

2012. okt. 24. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet
2012. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem olyanok most a körülmények... nemtudok most csinálni...
2012. okt. 24. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz az ingyen van ha nem tudsz tesztet venni,ő elfog küldeni vérvételre és csinál uht is!
2012. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A "nem olyanok a körülmények" kijelentés melyik része nem érthető? NEM lehet most! Csak feltettem egy kérdést amikre tippeket kérnék, hogy szerintetek... Egyébként meg tesztet veszek majd ma este... addig nem érek rá...
2012. okt. 24. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!