Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek szurkálása a nem...

Petefészek szurkálása a nem várt után is rossz jel?

Figyelt kérdés
Első sorban tapasztalatokat szeretnék. Volt ilyen másnak is? Annyi mindent olvastam már, hogy teljesen elbizonytalanodtam. Kb. 2 hete elég sűrűn érzek szurkálást a petefészkeimben. Először csak jobb oldalt szúrt, most mintha mind kettő szúrna. Van, hogy éjszaka is felriadok rá mikor felhúzom a lábam. Tegnapra nem vártam, de csináltam 1 tesztet és negatív lett (lily).

2012. okt. 24. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Első gyereknél kimaradás után két nappal lett halvány pozi ikrekkel a tesztem, szóval még bármi lehet. Nekem is szurkált de én azt se tudtam hol érzem, mert hol az egyik oldalon ,hol a másikon, hol középre sugárzott ki. Második gyerekemnél meg nem éreztem semmit,nála már négy nappal mensi előtt pozi volt a teszt, szóval bármi lehet, várj még egy-két napot és újra teszt ha nem jön meg. Van aki azt mondja, hogy cisztánál is ezt érzi, hát nekem is volt és bizony sajna az ilyen fájdalommal járt amikor megrepedt de akkor már a vérzés is ömlött.Drukkolok neked, mármint ha szeretnél babát:) höh, most olvasom a lily tesztet..na azon volt a leghalványabb a csíkom az elsőnél még akkor is amikor a többi tesztem már full pozi volt.
2012. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!