Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek, vagy nem?

Teszteljek, vagy nem?

Figyelt kérdés
A mostani menzeszem nem volt olyan, mint amilyen szokott lenni. Október 15-ére nem vártam. 15-én és 16-án pecsételő barnás vérzésem jelentkezett, majd 17-én délelőtt minimális rózsaszínes folyásom volt, ami a délutánra kicsit erősödött és másnap délutánig kitartott ( hozzáteszem, hogy az esték alatt elég volt egy tisztasági betét is, holott rendes betétet kell mindig használnom, aztán 19-e reggelre nem volt semmilyen folyásom, majd 20-án és 21-én szintén volt egy kevés barnás pecsételő vérzésem. Néha beszurkál a hasam alja, a derekam is fájdogál és a melleim is egy kicsit érzékenyek. Kérdésem hogy csináljak tesztet vagy sem?
2012. okt. 24. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Én biztos csinálnék tesztet! Ha baba, ki kell mutatnia!

Reggel tesztelj és okvetlenül írd meg az eredményt :)

2012. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én már régen teszteltem volna! Hogy bírod ki, hogy nem?

TESZTELJ! És írd meg Nekünk!

Sok sikert! Szurkolok!

2012. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármikor tesztelhetsz, ha baba van, kimutatja már.
2012. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akár most is tesztelhetsz!!!
2012. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké! köszönöm a válaszaitokat! Most csináltam egyet és nem mutat csak egy darab csíkot :( Akkor most mi van? Csináljak reggel is egyet vagy felesleges?
2012. okt. 24. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is. 2-3 nap késéssel barnáztam egy keveset, másnap is de az mégkevesebb volt, harmadnap ilyen kevés rózsaszínes, ma még semmi. Hétfőn teszteltem egy pozitívat :)
2012. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És mikorra nem vártad? Hányadik napon teszteltél?
2012. okt. 24. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!