Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm megszokottól...

Eyi kérdése:

Menstruációm megszokottól eltérő volt, sok vérzés, csak két napig tartott. Lehet, hogy metermékenyült a petesejt és nem tudott megtapadni?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban a megszokottól eltérően jött meg a menstruációm. Általában 5-6 napos és mikor megjön fáj a derekam rendesen. Ehhez képest most első nap pár csepp volt, már örültem, biztos beágyazódási vérzés, de második nap megjött, minden fájdalom nélkül de nagyon, rendesen folyt mikor ráültem a wcre. másik nap már enyhébben de akkor is hasonló volt a helyzet. Harmadik nap semmi, mintha elvágták volna. Kedden tudok menni nődokihoz.. Volt valakinek ilyen tapasztalata? Lehet, hogy megtermékenyülhetett a petesejt és nem tudott megtapni? Tesztem negatív.

2012. okt. 24. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Spontán vetélésnek tűnik, de ezt csak az orvos tudja megmondani
2012. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekemis vetélés ugrott be, de akkor pozi lett volna a teszt.

Nem volt darabos a vérzés?

2012. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem nem volt darabos,és én is pont azt furcsálltam, hogy akkor mért nem pozi a teszt. kedden megyek dokihoz, akkor még meg tudja mondani, h. ez vetélés volt, ha az volt?pénteken volt az eset, akkor már majd másfél hét lesz az eltelt idő
2012. okt. 24. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor már semmiképp nem tudja megmondani. Max ha nem ürült ki rendesen a méhed, de akkor műtteni kell.
2012. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jajj ne ijesztegess a műtéttel. Bízom benne, hogy nem ilyesmiről volt szó..van két kislányom, belegondolni is rossz, hogy elvesztettem egy ilyen gyönyörűséget(
2012. okt. 24. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!