Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit kapott magas prolaktinr...

Ki mit kapott magas prolaktinra? Kinek mit mondott erről a doki? és sikerült -e a baba?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:

semmit se kaptam, magától lement


a doki ezért nem mondott semmit


nem sikerült

2012. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én kaptam, 10 napig szedtem, 9 napig nem kakiltam, úgyhogy abbahagytam. Nekem is azóta magától lement.

Azóta azt hallottam, hogy a higany (oltásokból) szeret felgyűlni az agyalapi mirigyben, és azt nézik daganatnak, ami nyomja a mirigyet, és attól magas a prolaktin. Azután a higany szépen továbbvándorolt valószínűleg.

2012. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magas prolaktinra Medocriptin-t szedtem(remélem helyesen irtam),szedtem év elején is 1hétig,az után a ciklusaim 3-4 hónapig rendszeres volt(napra pontosan jelentkezett 22 naponta!)...aztán ujra kezdődött a probléma,most szeptemberben szedtem 2 hétig(1.héten több adagot,aztán 2.-on kevesebbet)-viszont azota nem jött meg,kedden megyek dokihoz,reménykedem,hogy összejött a baba,majd megirom esetleg :) NEkem,ha jól emlékszem 26volt a prolaktin értéke(nem sokkal több a maximum normál értéktől)-és már azt mondta hogy ilyen esetben is nehéz teherbeesni,mikor aztán szedtem a gyógyszert és elmentem vérvételre,hogy ujra ellenőrizze az értéket és rendbehozta-figyelmeztetett,hogy most már nagyon könynen sikerülhet a baba...szóval remélem igaza volt :)
2012. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon szorítok!!!!!!!!!
2012. okt. 24. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm :))) Esetleg lehetséges,hogy neked is a prolaktin száma okoz akadályt?
2012. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt mondta a doki hogy ettől valószínű nincs peteérésem

:( salyna!mi már 4 éve próbálkozunk!!

2012. okt. 24. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Bromocriptint !! Magas prolaktinra. leadtam a túlsúlyom és utána spontán teherbe estem . Sok sikert !
2012. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,ha visszaemlékszel arra az időszakra amikor szedted azt a gyógyszert,meg tudnád nekem irni,hogy a mikor kezdted el szedni és utána hogyan hatott a mensire?Rögtön gyógyszer után estél teherbe?abban a honapban vagy a köv. ciklusban?mivel a gondom az h lassan 1hónapja én is szedtem és nem jön meg azóta :O :S
2012. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!