Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark tea meghosszabbíthat...

Cickafark tea meghosszabbíthatja a ciklust, kitolódhat a peteérés ideje?

Figyelt kérdés

Eddig a 14-17. nap között volt a peteérésem, ez a harmadik hónap, hogy iszom a teákat, pontosabban ebben a hónapban iszom és kettővel ezelőtt, tehát közte nem ittam. Na előzőleg a 19. napon volt pé-em, most meg a 22. napon vagyok, és semmi.

Lehet ez a cickafark teától, volt már valakinél ilyen, vagy teljesen más okot keressek?


2009. aug. 9. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A tea éppen ellenkezőleg hatna, úgy látszik, neked nem jött be a használata. Elvileg a cickafark és málnalevél tea előrehozná a peteérést, sztem próbáld ki a málnalevelet, veszítenivalód nincs.

Egyébként biztos, hgoy nem volt peteérésed? Ovuteszt? Vagy csak nem érezted a szokásos módon?

2009. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én málnalevelet ittam 2 hónapig, cickát meg ebben a cilklusban, és nem tolta ki. Igaz, előrébb se hozta.
2009. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Nem volt pé-em a görbém alapján, a jeleket ugyan éreztem, folyás is volt, fájás is, de a hőm nem ment fel. Pé után kb. 36,8-9 szokott lenni...

A pozitív ovu teszt is csak olyan közepesen erős csík volt, azért írtam pozinak, amúgy nem volt olyan erős, mint a kontroll, utána már nem tudtam többet csinálni, így azt nem tudom, hogy teljesen pozitív lett-e.

2009. aug. 10. 06:55
 4/5 anonim ***** válasza:

szia! Nekem is kitolta egy picit - bár a ciklusaim is picit hosszabbak - a 19-20. napra, de babás is maradtam.

Én csak ajánlani tudom a teát, bár ami nekem jó volt, nem bizti, hogy másnak is beválik.

Sok sikert kívánok.

2009. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy ebben a hónapban nem ovuláltál - a görbéd alapján. Sajnálom.
2009. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!