Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség mikortól vehető...

Szöszi1994 kérdése:

A terhesség mikortól vehető észre?

Figyelt kérdés
az első hónapban már észre lehet venni valamit?
2009. aug. 9. 19:37
 1/9 anonim válasza:
48%
Ha nem jön meg akkor az feltűnik, nem? Lehet tesztet is csinálni.
2009. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
48%
Ha úgy érted, hogy már terhes vagy, és az érdekel mások mikor veszik észre. Akkor az első hónapban még nem. Vékonyaknál is max. 4-5 hónapban.
2009. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
51%

Szőke nőtől kérdezi a barátnője:

- Tudod, mikor születik a legtöbb gyerek?

- Nem tudom.

- De buta vagy! Hát a 9. hónapban!

Hazamegy, gondolja otthon elsüti ezt a férjének.

- Tudod, mikor születik a legtöbb gyerek?

- Nem tudom.

- De buta vagy! Hát szeptemberben!!!


Bocsi nem hagyhattam ki xD

2009. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kiváncsi hogy az első hónapba vannak e már tünetek.
2009. aug. 9. 19:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Jah és még egy hét múlva kell megjönnie!!
2009. aug. 9. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

kereső funkció?! pedig jóbarát...lenne tippem a korodra...


amúgy meg: első jel a menses elmaradása (ez sem mindekinél, van aki terhesség alatt is menstruál), aztán vannak olyan tüntetek amik mensi előtt is megjelenhetnek: mellfeszülés, hasi görcsök, hőhullámok. ha nem jön meg a mensesed akkor tesztelj, akkor már majdnem 100%-ra kiderül h terhes vagy-e avagy sem. ha mégsem jönne de a teszted negatív lesz, akkor irány a nőgyógyász.


20/L

2009. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Biológiaóra:

A várt vérzés előtt egy héttel a babó még be sem ágyazódott. A terhességi teszt terheshormonokra reagál, azok azonban majd csak a beűgyazódás UTÁN kezdenek el termelődni. Minden tipikus terhességi tünetet a terhességi homronok okoznak, amikor már NAGY koncentrációban vannak, azaz az 5-6. terhességi héttől kezdve, nem pedig most.


Terhességi tesztet leghamartabb fogantatás után 2 héttel érdemes használni, azaza várt vérzés elmaradása után.

2009. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikorra a menzidet várod,akkörül előfordul haspuffadás,enyhe rosszullét,de szerintem más nemigen,de mindenkinél más!Az a biztos jel,ha nem jön meg!Utána már különböző tünetek lehetnek!Remélem segitettem!

2009. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kathrin01 ***** válasza:
92%

Miért válaszoltok ilyen flegmán a kérdésekre?

Sajnos ezen az oldalon nagyon sok modortalan ember van.:(

Válasz:

A terhesség tünetei minden nőn máshogyan jelentkezhetnek. Van aki már az első mensi kimaradáskor érezhetnek tüneteket, van olyan nő, aki senmmi tünetet nem produkál. Nekem már a 4. hétben nagyon fájtak a melleim, és duplájára nőttek, és hát ugye kimaradt a mensi.

Később lehetnek ezek a tünetek: Fáradékonyság, hányinger, émelygés, gyakori vizelési inger, fémes íz szájban.

Egyébként a terhesség kb a 3. hónaptől vehető észre a pocin, de ez is mindenkinél változó.

2009. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!