Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg van abban valami,...

Tényleg van abban valami, hogy akkor jön a baba, amikor a legkevésbé gondolsz rá? Van valaki, aki sok sikertelen hónap után döntött úgy, hogy hanyagolja a témát, és akkor lett terhes?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. A férjemmel esküvő után határoztuk el, hogy akkor elkezdünk dolgozni a babán. Hónapokig nem történt semmi, aztán elhelyezkedtem egy cégnél, ahol volt egy betanulós időszakom, akkor beszélgettük, hogy lehet várni kellene még a babával, bele kéne vágnom a munkába annál a cégnél, ahol elkezdtem és ekkor derült ki, hogy terhes vagyok. 1 nappal azelőtt, hogy a főnökasszonyom közölte, hogy megkötnék a szerződést velem.:)
2012. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekünk elsőre összejött, de van egy közeli ismerősöm akinek 16 évesen megmondták h meddő de mégis szeretett volna babát így nagy nehezen és rengeteg lombik után végül összejött nekik egy kislány. Akartak volna még másik babát is és újabb lombik programokkal próbálkoztak, rengeteget szenvedett a sok hormontól meg nem is kevésbe volt már nekik és semmi. Lemondtak a babáról és 9év szenvedés után természetes úton megfogant a 2.kislány aki most 1hónapos és nagyon cuki. :)

szóval szerintem van benne vmi..

2012. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A vetélés után nagyon szerettünk volna babát mihamarabb. Volt 2 naponta szex, ovu teszt, mégsem jött össze. 2 hónapig csináltuk így, aztán beleuntam. Nem foglalkoztam a témával, szexeltünk amikor jól esett, és rögtön össze is jött a kislányunk.
2012. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. válaszoló


Mit tettél végül? Megkötötted a szerződést? Elmondtad, h terhes vagy?

2012. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én pl nagyon akartam a picit már betegesen folyton rá gondoltam stb következö honapban össze is jötrt igaz el is vetéltrem de össze jött elsöre most ujra probálkozunk:-)
2012. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel 5 hónapig próbálkoztunk. Aztán a munkahelyünkön ( ugyanannál a cégnél dolgoztunk) bejelentették, hogy a cég 200 km-rel arrább költözik. Dönthettünk, vagy ingázunk, vagy költözünk, vagy munkanélküliek leszünk. Mi az ingázást választottuk, más lehetőségünk nem volt. Megbeszéltük, hogy 1 évet kibírunk így, közben keresünk másik állást, utána jöhet a babaprojekt. Még abban a hónapban kiderült, hogy várandós vagyok.
2012. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A fiam 6 hónapos kora óta szerettünk volna neki tesót. 2 év után adtam fel, nem gondoltam rá külföldre költözés miatt, csak az úton és a csomagokon járt az eszem. A repülőn már 4-en voltunk. Sajnos őt elvesztettem a 11. héten.

Utána reménnyel telve újabb 3 év sikertelen próbálkozás, majd ismét feladtam a reményt és jelentkeztem egy tanfolyamra. Még nem indult el, mikor pozitív lett a teszt. :)

Remélem a harmadik baba nem fog ennyit szórakozni... :D

2012. okt. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szundika20 ***** válasza:

Szia!

Nálunk is így volt bő fél évig próbálkoztunk nem jött utána kezdődött az érettségi nem foglalkoztam a témával és azonnal terhes lettem.. Igaz elvetéltem és most védekezés mellett lettem ismét terhes pedig nem szerettük volna...de jött:)

2012. okt. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, igen, elmondtam, hogy terhes vagyok, a főnökasszonyom, akivel nagyon jó barátnők lettünk a betanulós időszak alatt, könnyezve ölelt meg, hogy gratulál és szerettük is volna a babát, úgyhogy nem kötöttük meg végül a szerződést, de még a mai napig tartjuk a kapcsolatot.
2012. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 karolina96 válasza:

Mi nagyon szerettünk volna, addig nem jött.. de miután lemondtam róla nagy nehezen, nem törődtem vele,kiderült hogy baba lesz. :D

szóval van benne valami. :D

2014. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!