Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utáni 17. napon reggeli...

Aktus utáni 17. napon reggeli vizeletből végzett terhességi teszt negatív. Nembaba igaz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevés infó.


Először is: lehet, hopgy még kevés a hcg a szervezetedben, és pár nap múlva lesz csak pozitív.


Másodszor: az aktus csak azt jelenti, hogy hímivarsejtek jutottak beléd. Nem biztos, hogy a tüszőrepedésed is ekkor volt, és érett pete is volt a testedben. (Erről nem nyilatkoztál, hogy mérted-e a hődet, csináltál-e LH tesztet.) Az aktus után 1-2-3, sőt, akár 7 nappal is megtermékenyülhettél!

2009. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A párom menstruációja előtt történt 3 nappal (megszakítással). Utánna pontosan meg jött a vérzése. De csináltunk egy tesztet ami - lett. Én szeretném a babát, ő nem... Szerinte " nem fér bele " az anyagiakba.
2009. aug. 9. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az ember csak akkor szülne, amikor "belefér az anyagiakba", akkor kihalna az emberiség. Szerény véleményem szerint nem szabad arra várni, amíg majd lesz elegendő pénz a gyerekhez. Addigra lehet, hogy az anyuka biológiailag már kifut az időből - és az még csak az első gyerek! Mikor fér majd bele a többi az anyagiakba? (Mert azé ez az ország, aki teleszüli... mondta Gábor Áron erdélyi püspök, de Magyarországra is érvényes.)


Menszesz előtt nagyon kicsi az esély a megtermékenyülésre. Nem nulla, de azért nem az az általános. Szerintem nem terhes a barátnőd, de kizárni sem tudom. Egy hét múlva újabb teszt, ha az is negatív, akkor nincs baba.

2009. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kizárt, mivel írta, hogy 3nappal a menszesz elött voltak együtt és rendesen meg is jött. 1000%, hogy nem terhes!!!
2009. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!