Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt héten mindennap volt szexuális kapcsolatom egy sráccal, persze nem védekeztünk, de minden alkalommal kivette, amikor elélvezett, és láttam is, hogy tényleg nem került belém, akkor a terhesség veszélye még fenáll? És a menstruációm 1 hét múlva kell megjöjjön. Mennyi az esélye, hogy következménye lesz?
2009. aug. 9. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Sok, olvass utánna.
2009. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
49,9999 % az előváladékban is van ondó és attól is lehetsz, s ha jól számolom a legtermékenyebb időszakod közelében volt az aktus. Felelőtlenség
2009. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

"persze nem védekeztünk"


Nem értem, hogy miért nem akkor kezdenek el kefélni, ha már van annyi eszük, hogy megértik a nyolcadikos biológiát?

2009. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így elég nagy! Az előnedv is veszélyes! Ha már egy fél percig benned van és nem megy el, akkor is terhes lehet valaki! 72 órás tabit kellett volna kérned a nődokidtól azonnal! Erről már lecsúsztál sajna. Most ima, hogy nem leszel az! Ha nem jön meg, vagy másmilyen lesz a menzeszed, akkor tesztelj! Hány éves vagy amúgy? Miért nem használsz tabit, vagy legalább óvszert?

21L

2009. aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!