Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek? Mennyi esély...

Nagy Amii kérdése:

Teherbe eshetek? Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés
13napja lefeküdtem a párommal akivel évek óta együtt vagyok. Most az egyszer évezett belém a pillanat hevében, és azóta sem jött meg. Évek óta potosan jön meg, most 13napot késik...nagy lehet a baj?

#terhességfélelme
2012. okt. 26. 14:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
szerintem egy teszt nem ártana...Mindig idően jött meg? nem volt soha h késett kicsit?
2012. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem késett még sosem, mindig pontosan meg jött, nagyon maximum 1 nappal hamarabb/később jött meg. Az nap nem volt peteérésem, azért is nem féltem annyira, nem tudom becsúszhat-e így is a baj
2012. okt. 26. 15:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha 13 napja késik, akkor pont itt az ideje tesztelni. Az esély mindenképpen megvan rá.
2012. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A petesejt 2 napig él, a spermiumok még több. Besikerülhetett, igen! 2 hetes késés meg már nem véletlen! A teszt egyértelmű eredményt mutat, már délutáni vizeletmintából is! De én elég nagy esélyt adok annak, hogy ez bizony baba, főleg, hogy korábban nem is volt rendszertelen a mensid. Hogy nagy-e a baj, azt neked kell tudnod. A késés oka nagy valószínűséggel baba lehet.
2012. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Uhh basszus, rendben, köszönöm a válaszotokat! ma vagy holnap veszek tesztet, remélem nem lesz baj! :(
2012. okt. 26. 15:17
 6/14 anonim ***** válasza:
szorítsunk hogy baba legyen vagy ne azért írd majd meg mi az eredmény
2012. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel terhes vagy. Majd írd meg a teszt eredményét.

Bár nem értem mi a jó francot vársz...mégis mit gondoltál, hogy lesz a gyerek?

Úgy, hogy a pasi beleélvez a nőbe.

De ha nem élvez beléd, akkor is lehetsz terhes, a megszakítás nem sokat ér.

Nem értem miért nem lehet normálisan védekezni, hogy neked "baj" lenne egy gyerek...

2012. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha za vagy megtartod a babát? Örülnétek amúgy neki? Szurkolok hogy az legyen az eredmény amit szeretnétek!
2012. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Azt írod 13 napja késik , és 13 napja voltatok együtt tehát mielőtt megjött volna , tele rakott mint állat , kicsi rá az esély , ha rendesen számoltál ,de ha a ciklusod közepén volt akkor jó nagy rá az esély , itt senki nem ismeri a számolásos módszert ? Irány a doki, pár perc alatt megmondja.
2012. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy mondaná meg még az orvos kedves utolsó? Voltál már terhes? Mert ilyen fiatal terhességet maximum vérvételből tudna megállapítani... az meg nem pár perc! Akkor inkább a teszt!
2012. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!