Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha teherbe esik a nő, és...

Ha teherbe esik a nő, és tegyük fel még jelentketik a menstruáció, észre lehet venni valami különbséget a normál és a terhesség alatti vérzés között? Ilyenkor mennyire kevés a vérzés?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor kevesebb vagy más állagu esetleg kevesebb ideig tart kb 1-3 napig. vagy csak kis macatolásvan. de ha rendesen megjön az nagyon ritka terhesség alatt. neked megjött?
2008. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekunk a csaladban vannak sokan akik vegig mensiztek a terhesseg allatt,annyi ver jott mint mensikor.Amugy a terhessegi tunetek is ugyanolyanok..csak kozben mensiztek.de szerintem van olyan is talan akinek kevesebb verzese van..
2008. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem megjött, csak 22. napra, 2 nappal előbb, mint szokott. Csak olyan furi, mert csak egy napig volt nagyon erős(mint szokott) 3 napig meg olyan semleges...
2008. máj. 21. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet baba ne add fel. ha már fura is volt az már jo jelk.én vennék tesztet a helyedben
2008. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a hődet is mérted?
2008. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!