Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ti nem féltek Attól...

Lányok! Ti nem féltek Attól hogy ha a gyermekvállalásra kerül a sor, nem fog sikerülni a teherbeesés? Mostanábanmindig ezen jár az agyam, h mivan ha nem fog sikerülni? Akkor milesz a barátommal? Nem láncolhatom magamhoz.

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezen teljesen felesleges előre agyalni. Mondom én úgy, hogy meddőségi kezeléssel lett babánk 6 évvel azután, hogy szerettünk volna.

Egy normális kapcsolatnak egyébként is ki kell bírnia ennél rosszabbat is.

2012. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez eszembe jutott már nekem is, szerintem eléggé kétségbe esnék. De reméljük a legjobbakat :)
2012. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De, de nekem van okom arra, hogy tartsak ettől, ugyanis nincs rendben a ciklusom. De azért szerencsére ma már ritka, hogy vkinek sehogy ne jöjjön össze a baba.
2012. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia:) érthető valamiylen szinten hogy ez eszedbe jut,mivel bennem is lappang/lappangott ilyen gondolat,mi nekünk ez az 1. próbálkozós hónap,az eredményét még nem tudom,de érzem,hogy nem vagyok terhes,sajnos.Bár nálunk az a helyzet,hogy a párom tart tőle és hibáztatná magát,olyan esetben ha sokáig nem sikerülne a baba és nyugtatgatom,hogy optimista legyen:)Persze már én voltam kivizsgáláson és most ő is készül.20/N-37/F
2012. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem rendben van a ciklusom..pontosan 27-28 napra szokott megjönni..nőgyogyászati problémám sosem volt..viszont a barátimnak gond van a pajzsmirigyével,ami ugye a hormonnal is összefügg,és félek h majd emiatt nem jön össze..
2012. okt. 26. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát így szerintem teljesen felesleges aggódnod.
2012. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nagyon aggódtam mert a ciklusommal nem volt minden rendben, de szerencsére a 4. hónapban összejött. szerencsém volt. remélem te is így jársz majd!
2012. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!