Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos ma mégis megjött,...

Sajnos ma mégis megjött, pedig 6-án kelett volna. én már úgy beleéltem magam. Mostmár akkor tuti nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajna nagyobb az esély rá, hogy nem vagy az. Nagyon kis százalékban előfordul, hogy valakinek a terhessége idején is van menstruációja, bár ilyenkor az a szokásos időpontban szokott megjönni.
2009. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegyél egy tesztet! És amennyire lehet ne görcsölj rajta!!! Tudom nehéz! Mennyi ideje próbálkoztok?

2009. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószinű hogy nem vagy terhes. egy újabb lehetőséget kaptál viszont arra hogy babád lehessen , sok nő még ezt sem kapja meg. De nagyon kevés %-ban megesik hogy menszi közben valaki terhes. Egy tesztet érdemes csinálni. Én kívánom hogy a lehető leghamarabb összejöjjön a baba.
2009. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!