Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babát szeretnének, de...

Akik babát szeretnének, de most v mostanában megjött nekik van kedvük átbeszélgetni a következő ciklusig?

Figyelt kérdés

tudom,hogy ilyenkor új lendület és újabb remények vannak, mi is már 6 hónapja próbálkozunk, de gondoltam most ,hogy ez a hónap gyorsabban teljen összeülhetnénk páran és elmulathatnánk az időt a következő hajráig :)


mindenki írhatna magáról pár dolgot stb.. ki hány babát tervez, neveket gondoltak e már stb...


2011. nov. 10. 23:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

szia.

igaz mi pont most vágunk bele a tesóba,de azért gondoltam írok.épp hétfőn vettem be az utolsó szemet a bogyóbol.van már egy 26 hónapos fiunk,Patrik.még 1 babát tervezünk,de én szeretnék 3 gyereket.név?hát van nekem pár tippem.ha kislány lesz majd,amit nagyon remélünk,akkor Luca Sára lesz.fiuba nekem az Áron tetszik,de még szóba jöhet a Bendegúz(a Patrik majdnem az lett).

az fiam 15 hónap után sikerült,egyszer gyertyáztam a végén és ugy.esetleg próbáld ki együttlét után.hátha.

2011. nov. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is már több mint fél éve próbálkozunk, 3-dik baba lenne, de nem akar összejönni. Bár sokszor nem is tudunk jókor együtt lenni férjem munkája miatt, így elég szerencsétlenül alakul az egész. De remélem ez a hónap jobb lesz. Nekem lassan elmúlik, úgyhogy hajrá. Két fiam van egyébként, szeretnék egy kislányt, de persze nem ez a lényeg, hanem az egészség...de beszélni lehet róla:)
2011. nov. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csatlakoznék én is. Mi ebben a hónapban kezdtük el a próbálkozást. 2 naponta együtt voltunk eddig, gyertyáztam is, de az elég kényelmetlen volt, ezért most már inkább csak párnát teszek a csipőm alá. Még 2 hét és kiderül sikerült-e. De mivel még nem csalódtam ezért nagyon bizakodom, de ha nem jönne össze azt is elfogadom.
2011. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ha nem baj, én is csatlakoznék. Igaz Nekünk már 5 hónapos a kislányunk, de úgy döntöttünk nem védekezünk, hagyunk időt a kis testvérnek, hogy jöjjön, mikor jönni akar. Elvileg mi tavasszal szeretnénk, ha összejönne, az lenne a legjobb korkülönbség számunkra, de ha esetleg előbb kopogtatna, szívesen várnánk. Nekem még nagyon rendezetlen a ciklusom, de elvileg december elején kell majd megjönnie. Meglátjuk! :)
2011. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Nekem ma jött meg sajnos, pedig a hangulatingadozásaimból azt hittem összejött a babó. Van már egy gyönyörű és okos 25 hónapos Kislányom, Lili Emmának hívják. Most kezdtük el a második bébire a próbálkozást, ez volt az első alkalom, sajnos nem sikerült. De a Lili is csak fél év után jött össze (bár akkor nem bújtam a naptárat), szóval annyira azért nem aggódom. A második jó lenne ha Kisfiú lenne, nevünk még nincs rá, először jöjjön össze aztán kitaláljuk. :)

Sok sikert mindenkinek!

2011. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a 10. hónapunk. Első baba lenne, úgyhogy én még abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán fog valaha sikerülni. Már elkezdtünk próbálkozni, nálam találtak egy kis emelkedett cukrot, ezért 2 hete Merckformint szedek. Most ebben bízok, hogy hátha segít. + most fogják először megnézni középidőben a peteérésemet és megmondják mikor legyünk együtt a férjemmel. Szóval most ez tartja bennem a lelket. Mindenkinek sok sikert!
2011. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok! Úgy néz ki én vagyok köztetek a csúcstartó, mert nekünk ez volt a 31.hónapunk. Kedden kellene megjönnie de 2 napja barnázok és szerintem hétvégén megint megjön. Már nagyon sok mindennel próbálkoztunk, egy éve felajánlották az inszemet mert nem tudtak konkrét okot mondani, hogy miért nem sikerül teherbe esnem.Akkor azt mondtuk, hogy adunk még egy évet magunknak és megpróbálunk természetes gyógymódokat alkalmazni.De nem sikerült, úgyhogy januárban megcsináltatunk minden vizsgálatot mégegyszer + én a laparoszkópiát és megyünk inszeminációra. Egyébként első baba lenne, a nevek már megvannak rég: ha fiú Marcell, ha lány Lilla. Mindenkinek sikeres ciklust kívánok! Adri
2011. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

mi 6 hónapja próbálkozunk, első baba volna, mindegy ,hogy fiú vagy lány, de még csak lány név van Emma

már gyertyáztam utolsó hónapban, meg 2-szer használtam ovutesztet is

most veszek pre seed-et +ovutesztet megint és most így fogok gyertyázni :D

tiszta poén ez az egész, mit meg nem tesz az ember :D

most nagyon pozitív vagyok és reménykedem


de nekünk is a munka miatt nehéz összehangolni a dolgokat


többen vannak itt akiknek már van babájuk , nekik jó ,mert ők már tudják,hogy olyan nagy gond nem lehet, de akik elsővel próbálkoznak ,mint mi még azért picit jobban aggódunk,hogy mi lehet a gond...

2011. nov. 11. 13:34
 9/35 anonim ***** válasza:

Az már jó hosszú idő! De eljön a ti időtök is. Persze tudom mondani könnyű, de bízni lehet. Mi az első 1 évet vártunk, a második 2 hónap alatt hipp hopp összejött. Most a harmadik 6 hónapja várat..

Ki melyik részről ír? Második voltam. Legyen a nevem Bagoly :)Csongrád megye.

2011. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdező előttinek írtam:)

6 hónapnál azért még ne aggódj, főleg ah nem tudtok ti se mindig jókor együtt lenni. Nagy gond nem lehet.

3-diknál is lehet ám gond bármi, amiért nem jön. Jó nyilván mondhatod, hogy már van 2, de ha az ember nagy szeretne 3 gyereket mégis rosszabbul viseli, mint ahogy kívülálló gondolná.

Szorítok, hogy összejöjjön!!!!:) Bagoly

2011. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!